Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


poszukuję stali
#1
A tak konkretniej profili stalowych o trójkątnym przekroju, w dużej ilości.
Mieliśmy już niby podpisany kontrakt, ale u naszego partnera coś wykryli - albo podczas kontroli finansowej, albo podczas badań pracowników - i zakład zawiesił działalność. A my nie możemy sobie pozwolić na przestój, dlatego aktywnie szukamy alternatywnych opcji. Póki co najatrakcyjniejszą ofertę złożył Impex - pytanie, czy ktoś z Was z nimi kiedykolwiek współpracował? Nasze wrażenia to jedno, ale warto poznać opinie innych Yy
  Odpowiedz
#2
I jak z tymi alternatywami... nic?
Może nie ma co szukać dalej, bo oferta przedstawiona na [CIACH!] jest wystarczająco dobra. Puknijsie Jak myślicie, tak ostatecznie???
  Odpowiedz
#3
Stal zawiera dużo żelaza i jest szkodliwa na musk
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości