Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


skarpetki to symbol obciachu
#1
A przynajmniej tak się przyjęło uważać, zwłaszcza w kontekście Bożego Narodzenia. Że kupowanie na święta skarpetek w prezencie to takie tanie pójście na łatwiznę, trudno sprawić komuś autentyczną radość. I tak właściwie to dlaczego?
Przecież skarpetki są praktyczne, przydatne, a w pewnych przypadkach bardzo ładne! Wprawdzie w takich kolorowych nie chodzi się na co dzień, albo do pracy, ale na imprezę albo luźny weekend byłyby w sam raz!
  Odpowiedz
#2
Mnie kupują tylko wody kolońskie,dezodoranty i wody po goleniu.
Najgorzej pije się dezodoranty,bo cza pxykac se do ryją, albo te kolońskie z cienkimi szyjkami,cza wytrząsać do ryja
Jednak dykta ma swój urok
Jest niebieska i miło pachnie
Są też przeźroczyste, ale to już nieco gorsze
  Odpowiedz
#3
Życzliwy ale dezodoranty raczej nie są do ust, wody kolońskie tak samo... no ale każdy pije alkohol pod taką postacią, jaką lubi najbardziej :D
A co do skarpetek, to wystarczy znaleźć nietypowy, kolorowy wzór. Albo zwierzęcy motyw, tak jak w tym [CIACH!] przypadku ma to miejsce. Urocze i słitaśne misie, nieprawdaż?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości