Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
  • Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
  • Dla zarejestrowanych dostępny jest Odjechany czat!
Witaj! Logowanie  Rejestracja


sledzenie.Poczta-Polska.pl - aktualizacja?
#1
Kto wie albo pomoże mi znaleźć co ile Poczta Polska dodaje wysłane paczki do swojego systemu: http://sledzenie.poczta-polska.pl dziś rano podobno gościu mi wysłał paczkę z allegro podał numer ale do tej pory jest że numer jest błędny, nie wiem może poczta dodaje to raz na dzień albo jeszcze rzadziej :) ?

(Jeśli zły dział proszę przenieść nie wiedziałem gdzie to napisać.)
 
Odpowiedz cyt.  
Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Odjechanych!
Reklama
#2
Z tego co wiem, jeśli wysłał w jakiejś małej miejscowości, paczka pojawi się dopiero po dotarciu do poczty wojewódzkiej i przyjęciu jej tam przez system. Jeszcze pół roku temu system komputerowy na poczcie nie był połączony w sieć i nie funkcjonował tam przesył danych. Może się zmieniło - ale wątpię, w maju zanim paczka nadana pojawiła się w systemie minęło mi trzy dni ...
 
Odpowiedz cyt.  
#3
Dzięki za wiadomość dzwoniłem na infolinie ale szlak mnie trafił czekałem 5 minut i wszyscy zajęci (ciekawe czym) zapewne na infolinie poczty polskiej dzwoni na raz 150 osób... wysyłka jest realizowana paczką priorytetową także teoretycznie powinienem ją mieć jutro u siebie na biurku jeśli jednak jest tak jak mówisz to całe to ich śledzenie przesyłek można spokojnie usunąć i nie robić z ludzi kretynów bo po co komu takie śledzenie jeśli najpierw dojdzie do mnie paczka a potem dopiero pojawi się o tym informacja w systemie.
 
Odpowiedz cyt.  
#4
hehe moja wyprzedziła info, śmiałem się potem z nadawcą, że polska poczta jest szybsza niż łącza internetowe ;)
 
Odpowiedz cyt.  
#5
Przesyłka doszła 2 tygodnie temu a w tym "super" systemie dalej jest brak informacji, oj poczta...
 
Odpowiedz cyt.  
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości