Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


truskafffkaaa - czyli przemyślenia zwykłej nastolatki
#1
Od dziś zaczynam prowadzić bloga. Myślałam o tym już od dość długiego czasu i wreszcie się na to zdecydowałam.

http://truskafffkaaa.blogspot.com/

Chciałabym poznać Wasze opinie na temat wyglądu, pomysłu i ogólnie. Przydadzą mi się oceny innych osób, abym wiedziała co zmienić, co poprawić, bo sama to tak zbytnio nie potrafię.
#2
Jak na pierwszy raz to ładnie Ci to wyszło. Czekam na pierwsze wpisy, będę śledził je regularnie, więc jednego czytelnika już masz :D Witaj w klubie humanistko ;)
#3
Blog już dodany do mojej listy czytelniczej ;D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
#4
Podoba mi się Twój styl wypowiedzi. Widać, że jesteś oczytaną 17 latką, a to dobrze o Tobie świadczy :)

Teksty czyta się bardzo przyjemnie. Jestem uczulony na tle stylistyki, dlatego tak bardzo zwracam na to uwagę. Szykuje się Ciekawy blog dla młodzieży. Fajna idea ;)
#5
Zgodnie z teorią Pięciu Wielkich Wymiarów Osobowości, każdy wymiar osobowości jest dziedziczny tylko w ok. 30%, wyjątkiem jest sumienność, która jest całkowicie efektem wychowania... To tak odnośnie wpisu o wpływie na charakter.
#6
Nie wiem czy ktoś zaglądał na mojego bloga, ale jeśli tak, to z przykrością zawiadamiam Was, że niestety muszę z niego zrezygnować. Czym to jest spowodowane? Mam jakieś dziwne problemy z Bolggerem. Panel na ogół strasznie długo się ładuje, jakby było jakieś przeciążenie. Często nie wyświetlają się pewne elementy w nim. Nie mam pojęcia co jest grane. Sprawdzałam stronę w kilku przeglądarkach i jest to samo. Gdy się wyloguję, to Blogger działa poprawnie, natomiast gdy się zaloguję już nie jest tak kolorowo. Bloga zamykam. Może z czasem go reaktywuję. Proszę Administrację o zamknięcie tego wątku.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości