Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

truskafffkaaa - czyli przemyślenia zwykłej nastolatki
Od dziś zaczynam prowadzić bloga. Myślałam o tym już od dość długiego czasu i wreszcie się na to zdecydowałam.

http://truskafffkaaa.blogspot.com/

Chciałabym poznać Wasze opinie na temat wyglądu, pomysłu i ogólnie. Przydadzą mi się oceny innych osób, abym wiedziała co zmienić, co poprawić, bo sama to tak zbytnio nie potrafię.
Jak na pierwszy raz to ładnie Ci to wyszło. Czekam na pierwsze wpisy, będę śledził je regularnie, więc jednego czytelnika już masz :D Witaj w klubie humanistko ;)
Blog już dodany do mojej listy czytelniczej ;D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
Podoba mi się Twój styl wypowiedzi. Widać, że jesteś oczytaną 17 latką, a to dobrze o Tobie świadczy :)

Teksty czyta się bardzo przyjemnie. Jestem uczulony na tle stylistyki, dlatego tak bardzo zwracam na to uwagę. Szykuje się Ciekawy blog dla młodzieży. Fajna idea ;)
Zgodnie z teorią Pięciu Wielkich Wymiarów Osobowości, każdy wymiar osobowości jest dziedziczny tylko w ok. 30%, wyjątkiem jest sumienność, która jest całkowicie efektem wychowania... To tak odnośnie wpisu o wpływie na charakter.
Nie wiem czy ktoś zaglądał na mojego bloga, ale jeśli tak, to z przykrością zawiadamiam Was, że niestety muszę z niego zrezygnować. Czym to jest spowodowane? Mam jakieś dziwne problemy z Bolggerem. Panel na ogół strasznie długo się ładuje, jakby było jakieś przeciążenie. Często nie wyświetlają się pewne elementy w nim. Nie mam pojęcia co jest grane. Sprawdzałam stronę w kilku przeglądarkach i jest to samo. Gdy się wyloguję, to Blogger działa poprawnie, natomiast gdy się zaloguję już nie jest tak kolorowo. Bloga zamykam. Może z czasem go reaktywuję. Proszę Administrację o zamknięcie tego wątku.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości