Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


użytkownik TheArt
#1
Użytkownik nagminnie zaśmieca to forum, a co najgorsze zaśmieca mi skrzynkę z wiadomościami o podobnej treści:

[Obrazek: Przechwyt_xeheqps.PNG]

Proszę administrację o przyjrzenie się bliżej wyczynom tego użytkownika który chcę najwyraźniej zepsuć atmosferę tutaj panującą.

[Obrazek: Przechwyt_xeheqrx.PNG]

Nawet raz z tobą na gg nie rozmawiałem, powiedziałem ci na forum że nie pasuje mi umawianie się z tobą na zysk z dochodu twojej strony w zamian za reklamę. Powiedziałem również że znasz moje stawki i jak chcesz to sobie kupisz reklamę więc nie wiem w czym on ma problem. Zobacz sobie statystyki facebooka bo jak na razie to chyba nie wiesz o czym mówisz TheArt ten kto mnie zna z forum ten wie jak reklamuje bo zna linki do moich fanpage i widzi jak to funkcjonuje a jak na kilku fanpage które mają 20.000 osób wstawie reklamę (nazwę) fajnego fanpage i userom z fb to się podoba to cześć z nich kliknie lajka i dzięki temu mogę zrobić fanpage z tą ilością lajków.

17:33 Edit:

Rozpoczął wojnę na reputację ale ja ją zakończę.. za jedną moją (w moim odczuciu słuszną) dodał mi na tę chwilę już 3 wymyślone.

[Obrazek: Przechwyt_xehwpsq.PNG]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości