Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Regulamin Odjechanego czatu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Regulamin Odjechanego czatu - Swordancer

Zabronione jest:
1. Pisanie wiadomości niezgodnych z głównym regulaminem forum. Wiadomości takie są traktowane jak opisane w regulaminie posty.
2. Obrażanie innych użytkowników oraz dodawanie innych treści, które do tego prowadzą (np. linków, obrazków itp.).
3. Używanie wulgaryzmów nieobjętych automatyczną cenzurą oraz próby obejścia cenzury. 
4. Spamowanie i umieszczenie nieczytelnych oraz zbędnych treści. Dodawanie przesadnej ilości emotikon może również zostać uznane za spam.
5. Zamieszczanie filmu w pełnym rozmiarze - do umieszczenia filmu służy tag [ yt ]...[ /yt ]

Złamanie zasad:
W przypadku złamania zasad moderator usuwa lub poprawia wiadomość tak, aby nie naruszała regulaminu oraz daje ostrzeżenie danemu użytkownikowi na czacie. W przypadku kolejnego złamania i/lub zlekceważenia ostrzeżenia moderator może dać bana na rozmowy na czas: od 10 minut do 48h lub w wyjątkowych przypadkach na czas nieokreślony.

Zasady umieszczania postów na Odjechanym Czacie:
1. ShoutBox służy do prowadzenia luźnych rozmów i wymiany myśli. Problemy i ich rozwiązania prosimy umieszczać w wątkach. Jeśli masz problem- napisz nowy wątek lub sprawdź w wyszukiwarce czy ktoś już wcześniej nie rozpoczął dyskusji na interesujący Cię temat. Niezastosowanie się do tego punktu będzie karane ostrzeżeniem i/lub banem na rozmowy na czas od 10 minut do 24 godzin; nagminne niestosowanie do niego będzie uznane za działanie na szkodę forum.
2. Na czacie nie rozmawiamy o podejmowanej na nim działalności moderatorów/administratorów. Wzmianki o tym będą usuwane bez ostrzeżenia. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją moderatora lub administratora skontaktuj się z nim lub z Ekipą forum używając PW lub adresu e-mail [email protected]