Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Który dostawca internetu jest najlepszy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nie znalazłam takiego tematu. Wkrótce zmieniam dostawcę internetu. Czy ktoś może doradzić który internet jest najlepszy, najszybszy, nie zrywający połączeń? Przejrzałam mnóstwo stron dostawców ale wiadomo każdy zachwala swoje.
Zależy mi na samym internecie, szybkim, bez limitu transferu danych. Zna ktoś z własnego doświadczenia dobrego dostawcę?
W internecie siedzę od czasu, gdy funkcjonowały modemy do internetu wdzwanianego, więc można powiedzieć, że widziałem wszystko. Od roku mam net z Vectry, która kupiła u mnie mniejszego dostawcę, który wcześniej oferował dostęp do sieci i NIGDY nie miałem z nimi problemów. Zero padów, dobry, zgodny z deklaracjami transfer. Techników widziałem tylko raz, jak kładli u mnie kable. I tak być powinno, choć zastrzegam, że czytałem też wiele opinii krytycznych o Vectrze, więc sporo zależeć może od miasta.
Jak najbardziej radiówka a nie dziadostwa typu Orange free , TP itd.
Radiówka jest dobra tylko co z osobami na wsi jakoś na tym syfie z TP muszą sobie radzić;/
To właśnie na wsiach przoduje tz. radiówka, ponieważ często w mniejszych wsiach nie ma
możliwości mieć nawet TP - z braku światłowodów. W tych czasach radiówka daje spokojnie
radę wyciągnąć do 16 mb/s bez żadnych problemów. Sam osobiście w używam radiówki
z powodu niskich kosztów, braku limitu no i przyzwoitej prędkości.
Na szczęście mieszkam w dużym mieście więc nie muszę się męczyć z jakimś lipnym internetem.Orange odpada. Myślę o UPC albo o Vestra. Ktoś miał z nimi do czynienia ?
Co do radiówki to mam 1mega za 30zł więc nie wiem czy to tak tanio...
2 mega - 40zł
3 mega - 50zł
4 mega - 60zł
I raz internet jest raz nie.....
A TP nie da rady w moim przypadku podłączyć....:|
Przy okazji może ktoś jest w temacie jak hulają łącza Dialogu? To pierwsza kwestia, druga, Dialog proponuje telefon, telewizję i internet, domyślam się na jednym kabelku... jeśli w jednym czasie przyjdzie nam do głowy korzystać ze wszystkich urządzeń to zapewne coś zacznie przysiadać ? jeśli ktoś ma doświadczenia prosiłbym o info, chciałbym pod choinkę obdarować moją szacowną rodzicielkę laptopem i wypadało by podłączyć go do czegoś... a kompletnie brak mi rozeznania jeśli chodzi o polskich dostawców.
(19.10.2012, 14:58)elgato napisał(a): [ -> ]Myślę o UPC albo o Vestra.

Vestra ?? nie ma być przypadkiem Vectra ?
(19.10.2012, 16:44)Lucyfer napisał(a): [ -> ]Vestra ?? nie ma być przypadkiem Vectra ?
Oczywiście, że chodziło o Vectra.Zwykła literówka.Zamiast poprawiać lepiej byś doradził
Stron: 1 2 3