Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Powiadomienie z Sony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Cytat:Witamy serdecznie,

na Chomiku Powiadomienia_SONY zamieszczone jest kierowane do Państwa zawiadomienie pełnomocnika SONY adw. Marka Staszewskiego, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z treścią tego pisma.
Bezpośredni link do pisma (pobranie w ramach opcji FREE):
KLIKNIJ TUTAJ


Pozdrawiamy,


A oto link do strony: http://chomikuj.pl/Powiadomienia_SONY/28...719264.pdf

(z boku pisze wiadomość administratora czy jakoś tak)




Czy jak usunę pliki z sony bedzie juz ok??
warto skontaktować sie z nim??????
czy w ogóle on przypadkiem nie oszukuje???
mam tylko pliki z 2010 i starsze... cze nie jest tak ze mozna rozpowszechniać pliki z 2010 i poniżej ???

co mam zrobic ?? ;/ (jestem nie letni)
Ja też dostałem takie coś, i odpowiedziałem. Wszyscy radzą żeby nie odpisywać, ale ja niestety to zrobiłem. Dostałem pismo prawię miesiąc temu i na razie cisza. Jak odpiszesz wyśle ci ugodę, a w niej będzie chciał, twoje dane osobiste i żebyś zapłacił pewną kwotę pieniędzy.
Również kiedyś dostałem wiadomość od Sony ale to olałem. Było to jeszcze za czasu starego designu portalu. Gdy wstawili nową wersję, przy tej wiadomości pojawiła się informacja "Wiadomość administracyjna". Pliki mam nadal i jeszcze nie zostałem w żaden sposób ukarany.
Czemu plik PDF pusty chomik również pusty. Ja mam chomika ile lat a ani razu nie dostałem z sony tyle plików.
a moze odezwać sie na e-maila???
skąd mam wiedzieć ze to nie oszust??
on tylko chce zebym usuną te pliki... przeczytaj ten plik pdf...

to co napisac mu na e-maila i dowiedzieć sie więcej???

Kolega mi powiedział ze jak mozna zablokować chomika to znaczy ze to nie z administracji i ze to oszust (z boku widomości pisze ze wiadomosc administracyjna)
czy to prawda???
to jak napisać u na e-mila czy zadzwonić ??
Widzisz ile on ma powiadomień na chomiku? Jak by przynajmniej 1/10 zapłaciło to już ma pełno kasy... i nie musi przez rok albo dwa pracować.
no widze...
ale ja nie chce płacić i nie chce zeby policja mnie odwiedziła jka wieszjestem niepełnoletni, i bym miał przerabane

spójrzcie kiedy był ostatnio na chomikuj... a dostałem wiadomosc dzisiaj...
Ja nie zamierzam płacić bo i tak ktoś sobie jaja robi sony by się nie zajmowało takimi sprawami za dużo kasy mają. Taka osoba co to zrobiła zarabia i to sporo też bym mógł sobie takie coś zrobić i bym zarabiał.
ale oto chodzi ze to jakby gosciu jest przedstawicielem sony
to jest adwokat Marka Staszewskiego
Stron: 1 2 3 4 5