Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Telewizja online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hej

przed chwilą robiłem penetrację netową :OO za streamem live programów telewizyjnych. Wyniki nawet nawet i jak ktoś chce to wrzucę linki. Mam jednak niedosyt gdyż nie wypłynęło to czego chciałem czyli Eurosport w polskiej wersji językowej, a jestem przekonany że kilka dni temu (jakiś mecz) oglądałem stream live Eurosport i był w naszym języku, wiem też że nie było to z weeb.tv, pamintam że wybrać można było kilka linków ze streamem i dwa były z polską flagą a pod nimi trzy z brytyjską, wiecie gdzie to oglądałem? Puknijsie To mógł być jakiś serwis sportowy.
A wiesz gdzie można za darmo oglądać takie kanały jak Polsat, TVN, TVP1, TVP2 itp polskie podstawowe stacje?
Nie mam telewizora, ale mam laptopa na konkretnym łączu więc mógłbym coś zapuścić od czasu do czasu.
weeb.tv, ipla
megawypas.pl/
Polecam tę stronkę:
meczyki.rox.pl
TheArt napisał(a):weeb.tv
O! skorzystałem. Aż wykupiłem sobie premium dla AnimalPlanet :)
Jakość bez zastrzeżeń, nic nie zacina, wszystko płynnie chodzi.
Praktycznie wszystkie możliwe kanały. :)
Weeb.tv to w pełni nielegalny serwis który powinien zostać zamknięty za bezprawne udostępnianie
telewizji cyfrowych i pobierania z tego tytułu opłat lecz - polak potrafi i znalazł na to obejście.
Serwis pobiera opłaty za korzystanie ze strony a nie za udostępnienie telewizji. Dzięki temu są
bezkarni. Jeśli chodzi o weeb.tv opinie są różne, niektórzy mają z nimi problemy drudzy zachwalają
a ja polecam metodę darmowego oglądania.

Wystarczy pobrać XMBC + odpowiednio zmodyfikowaną wtyczkę i oglądamy wszystkie kanały,
w najlepszej jakości za darmo i bez ograniczeń.
ja tam wszystkie transmisje sportowe biorę linki z meczyki.pl i jazda ;)
Czy Weeb.tv jest nielegalne, nie mi to oceniać. Nie mniej jednak opłata jest za odblokowanie nielimitowanego oglądania, a nie tak jak piszesz za dostęp do strony. Przynajmniej takie informacje są u nich na stronie. Wszędzie są wskazania za dostęp do telewizji, a nie konkretnie do strony. Nie wiem jak to naprawdę działa, ale jeżeli jest to nielegalne nie mam pojęcia dlaczego jeszcze działa. Sądząc po reklamach adtaily i liczniku wyświetleń, mają od groma użytkowników. Wydaje mi się, że gdyby to było zupełnie nielegalne, zostało by już dawno zamknięte.

Nie mam teraz na to czasu, ale z chęcią zapoznam się szczegółowo z ich regulaminami i bardziej szczegółowymi informacjami.
Sformułowanie regulaminu jest mega zacznijmy od początku:

Cytat:1.3. Niniejszy Serwis internetowy służy do udostępniania w czasie rzeczywistym przez Użytkowników swoich treści audio bądź audio-wizualnych (zwanych ogólnie „Materiałami”) innym osobom. W ramach Serwisu Usługodawca świadczy usługę polegającą na udostępnianiu infrastruktury teleinformatycznej celem pośredniczenia przekazów transmitowanych przez Użytkowników. Serwis przeznaczony jest do tworzenia miejsc (zwanych „Kanałami"), w których Użytkownicy następnie mogą współdzielić Materiały za pomocą wbudowanej aplikacji w Serwisie (zwanej dalej „Odtwarzaczem”) bądź specjalnie przeznaczonego do tego celu oprogramowania innych firm (np. Adobe Flash Media Live Encoder). Dostęp do zawartości Kanału przez Użytkownika lub innych Użytkowników jest możliwy przy użyciu zawartego w każdym Kanale Odtwarzacza, który umożliwia odtwarzanie strumieniowanych przez Użytkownika Kanału Materiałów.

następnie

Cytat:Użytkownik Zarejestrowany uzyskuje dostęp do pełnej funkcjonalności Portalu po podaniu adresu e-mail (bądź loginu, który może ustalić po pierwszym logowaniu w Portalu) i hasła (wtedy staje się Użytkownikiem Zalogowanym).

a teraz najlepsze:

Cytat:Użytkownik może wykupić Abonament (zwanym dalej „Premium”) w czasie którego korzystanie z Kanałów Użytkowników poprzez Odtwarzacz nie jest ograniczone czasowo bądź ilością wykorzystanego transferu danych.

Możemy korzystać z kanałów użytkowników, co do których serwis nie bierze
odpowiedzialności. Odblokowujemy jedynie blokadę czasową do tz. "kanałów,
użytkowników". W całym regulaminie nie ma wzmianki na temat udostępniania
płatnych kanałów cyfrowych a jedynie kanałów użytkowników - co jest zwykłym
obejściem prawnym i zabezpieczeniem przed usunięciem.

To tak w skrócie jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany, chętnie opiszę dokładnie
serwis weeb.tv
Stron: 1 2 3