Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Rozkrecenie/promowanie Forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka. Mam kilka pytań w sprawie forum.

Jak rozreklamować/promować forum?
Jak zachęcić do rejestracji na forum i udzielania się na nim?
Czy dać jakieś konkursy?

Forum bd pod serwery i tematyke ogolna. Bd tam ts3 i sa-mp oraz jakies kategorie.

Czekam na wasze pomysły.

Pzdr
Dam Ci jeden przykład.
Wklej do swojej reklamy na chomiku link i jakoś ostro zachęć do wejścia w Twoje forum.
Powinno to przynieść kilku nowych forumowiczów.
Narazie skonczylem z chomikuj.pl znudzilo mnie to troche. Nie mam wgl czasu zajmowac sie tym ani wgrywac na chomika.. Jakies inne pomysly ?
Dobrze jeśli forum kręci się mimo swojej wielotematyczności wokół jakiegoś określonego wątku. W przypadku odjechanych jest to portal chomikuj, w twoim przypadku może to być twoje miasto, gra w którą grasz online, jednym słowem coś, co na początek pozwoli pozyskać ci kilku usserów, znanych Ci z reala, lub świata wirtualnego. Jeśli na stronach forum zgromadzisz kilkoro takich ludzi, zarażonych wspólną pasją, dużo łatwiej zbudować nastrój a to pierwszy krok do sukcesu.
Po prostu udzielaj się dużo na forum, a im więcej wątków i wartościowych postów tym więcej odwołań z googli i więcej ludzi odwiedzi forum, a część z nich pewnie się zarejestruje i zacznie pisać posty i w ten sposób forum się samo rozkręci :)
Możesz w menu na chomiku, jeśli je masz, wrzucić link do tego forum.
a wykupienie reklam jakis daje to cos ?