Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Ojciec torturował 5-latkę. Połamał jej ręce, raził prądem i biczował.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziewczynka nie miała żadnych szans.

Saudyjczyk w brutalny sposób zamordował swoją córkę. 5-latka była przed śmiercią torturowana.

Cytat:Do szpitala w Rijadzie przywieziono dziecko w stanie agonalnym. Miała połamane ręce, pękniętą czaszkę i ciało pokryte siniakami. Zmarła po kilku dniach - donosi huffingtonpost.com.

Matka dziewczynki o zabójstwo oskarża ojca małej i jego nową żonę. Pobita przez ojca Lamaa pierwszy raz trafiła do szpitala w kwietniu tego roku. Lekarze ją odratowali, ale kolejnej sesji tortur nie przetrzymała. - Straszne, dlaczego prędzej nie zareagowali skoro widzieli że działo się coś złego ??

Cytat:Dziewczynka, twierdzi matka, była przez ojca i macochę bita rozgrzanym w piecu prętem i okładana kijami - dodaje serwis.

Lekarze stwierdzili na ciele dziecka ślady po rażeniu prądem i uderzeniach bicza. Ojciec to Faihan Al Gameri, były narkoman którego talent do publicznych ekspiacji za "grzechy wobec dziecka" uczynił gwiazdą telewizyjnych talk-show.

Cytat:Po śmierci dziecka został aresztowany. Jego była żona domaga się kary śmierci dla niego i współwinnej zabójstwa kobiety - podkreśla huffingtonpost.com.



Z huffingtonpost.com
A podobno niektórzy uważają że człowiek jest wyżej niż inne stworzenia . Słyszeliście żeby jakieś zwierze torturowało swoje dzieci ?
Kara śmierci za takie coś to mało . Śmierć tych (nie)ludzi powinna przebiegać tak jak śmierć dziewczynki , tylko trwać o wiele , wiele dłużej .

Właśnie w takich momentach mam pytanie : Gdzie był wtedy Bóg ?
Daleko nie trzeba szukać takich patologicznych przypadków. Nie dalej jak dwa dni temu widziałem materiał o jakieś matce (?) w Polsce, która wielokrotnie była w ciąży, tylko jej dzieci jakoś nikt później nie widział, bo je zabijała. Pytanie nie gdzie był Bóg - tylko gdzie byli sąsiedzi, gdzie była rodzina, opieka społeczna czy wreszcie policja przez tyle lat?
Akurat w małych miasteczkach/wsiach ludzie wszystko o sobie wiedzą ale nie reagują taka ich mentalność.
mesjasz19 napisał(a):Akurat w małych miasteczkach/wsiach ludzie wszystko o sobie wiedzą ale nie reagują taka ich mentalność.

Niestety taka prawda, ja osobiście za każdym razem jestem w szoku czytając takie informacje mimo tego, że dobrze zdaję sobie sprawę z tego co dzieje się na świecie. Wierzę, że kiedyś ludzie się zmienią w skali globalnej, ale do tego trzeba rozwoju i długotrwałego pokoju. Czy taki człowiek jak ojciec tej dziewczynki zasłużył na śmierć? Nie mnie oceniać i podejmować takie decyzje, ale gdyby ktoś zrobił to mojej bliskiej osobie zabiłbym z zimną krwią, a wcześniej dał do zrozumienia co uczynił. Byłbym gotów poświęcić siebie dla zemsty, a jestem idealistą i trudno tu mówić o mentalności, gdy ludzie są tak skomplikowani. Prawda jednak jest jaka jest, ludzie którzy żyją odizolowani są bardzo ograniczeni w działaniach i poglądach.
Niestety takie typu zdarzenia stają się coraz częstsze , a prawo nie ma odpowiednich kar dla ludzi dopuszczających się takowych czynów
Uważam że kara przez ścięcie powinna być stosowana przynajmniej o parę takich przypadków
będzie mniej
To jest masakra ludzie powinni mu sie odwdzieczyc
Kiedyś oglądałem film gdzie koles mordował ludzi, w końcu postanowiono zrobić z nim porządek, necieli mu skore w kilku miejscach i powiesili na haku, tak aby z niej wylecial po kilku godzinach (obdzieranie). Mialo to swoja nazwe jakas rumunska: "ekserap mofi torrent nagi" jakos tak :)
To nie to, że ja jestem wredną małpą, ale powiem szczerze - jaja bym dziadowi urwała!

Jak można tak męczyć dziecko? Czemu taka mała istotka jest winna, żeby tak cierpieć? Kiedy słyszę o krzywdzie dzieci, moje poczucie humanitaryzmu jakby się zaciera. Nie powinno być litości dla ludzi, którzy w taki sposób męczą mniejszych i słabszych od siebie. Niech taki skurczybyk spróbuje z równym sobie, to nie - on woli maltretować niewinne dziecko i to w dodatku swoje.

Mówię jasno: urwać jaja i dożywotnie roboty publiczne a do tego karcer i zero zwolnień warunkowych. Powinien zgnić w więzieniu i do końca życia mieć przed oczami twarz swojego cierpiącego dziecka.
Vilandra napisał(a):Powinien zgnić w więzieniu i do końca życia mieć przed oczami twarz swojego cierpiącego dziecka.
No tak, a my będziemy płacić za to gnicie w towarzystwie telewizora, DVD, stołu do "ping ponga", siłowni itd.
Jeszcze powinni tam SPA zrobić dla biednych przestępców. Eeh nie nakręcam się bo do takich ludzi nie mam słów.