Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Z-barre.com - Zarabianie na wyświetlaniu reklam (surfbar)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z-Barre.com - nowy francuski surfbar. Jego start odbył się 1 września 2012r. Oznacza to niewielką ilość zarejestrowanych osób i łatwą sytuację zdobycia poleconych. W programie chodzi o wyświetlanie reklam, na monitorze naszego komputera, w niewielkiego rozmiaru banerze.

Kilka informacji odnośnie programu:

------■ Punkty naliczane są w granicy około 60 przez godzinę (1p./min – normalna wielkość surfbara, 1.25p./min – powiększone okienko surfbara).

------■ Ilość zdobytych punktów jest nieograniczona (brak testu obecności użytkownika przed komputerem)

------■ Bonusy w postaci punktów/euro, ukazującymi się na stronie lub w banerze (obrazki "smile")

------■ Wypłaty realizowane w Euro, minimum potrzebne do jej realizacji: 10€.

------■ Sposób dokonywania wypłat: PayPal / HiPay.

------■ Aktualny przelicznik wynosi: Wartość przelicznika jest zmienna, waha się od wartości niskiej do umiarkowanej, zależnie od dnia.

------■ W programie istnieją 3 poziomy poleconych: I - 25% / II -15% / III - 10%

Witryna dostępna jest w 2 wersjach językowych: angielskiej i francuskiej. Odnośnik do pobrania banera znajdziemy po lewej stronie, w polu ZBarre. Dodatkową formą zarobku jest wyłapywanie bonusów, w trakcie działania banera charakteryzującego się buźkami "smile", klikanie w płatne klki, czy granie w gry na stronie z-barre.com.

Link do strony z refem: Z-Barre.com - link referencyjny
Link do strony: Z-Barre.com

Więcej informacji w języku polskim można znaleźć na mojej stronie dotyczącej Z-Barre.com: Informacje o Z-Barre.com

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie programu, to proszę śmiało pisać. Postaram się pomóc i wszystko jasno wyjaśnić. Serdecznie zapraszam do rejestracji.
Miałem, nie polecam. Zdobyłem 4 tysiące w 5 dni przy naprawdę wielu wysiłkach. Biznes kompletnie nieopłacalny bo 1 Euro wypłacają od około 10 k. Wolne żarty, więcej zapłacisz za prąd który zużywa komputer do wyświetlania tych bzdur. Są znacznie lepsze surfbary.
Ja tam nie narzekam... Punkty chyba zbierałeś samemu, dlatego tak wolno. Jak widzę argument o prądzie, to zawsze mi się śmiać chce. Skoro włączam program, tylko wtedy gdy sam potrzebuje użyć komputera, to co mi za różnica czy jest on włączony czy też nie. Tak przynajmniej się trochę zwraca. Oczywiście nie uważam, że jest on najlepszy i sam znam wiele bardziej wydajnych surfbarów. Ale nie oferowałbym zapisu jeżeli byłoby to kompletne dno. Co prawda przeżywa swój kryzys, bo za dobrze szło na początku... Jednak kiedy sytuacja się ustabilizuje, to widzę w nim duży potencjał. I co najważniejsze, potrzeba jest zbierać ludzi poleconych, bo samemu to naprawdę ciężko by było osiągnać minimum.
No ja miałem 6 osób i dalej lipa. To jest skonstruowane żeby oni zarobili na Tobie nie Ty na nich.
Tak jak wszystkie tego typu strony:-)
Ameryki nie odkryłeś każda taka strona jest zbudowana w ten sposób żeby to oni zarobili ty dostajesz jedynie ochłapy z tego co oni biorą.
Ja korzystam tylko z jednej tego typu strony i już mam w miarę dobre zyski które powoli ale stale rosną. Jak coś to link w sygnaturze:-)
Lubietoto?! No mam tam trochę poleconych, ale co z tego... Zwlekają z wypłatami, olewają pytania i opinie użytkowników, manipulują przy zdobywanych punktach, nie reagują na składane skargi... Dało by się tego wymienić więcej. Jedyne co mi się udało odzyskać z tego serwisu, to parę doładowań na telefon komórkowy...
Marszal. Jeśli masz mi coś do powiedzenia personalnie to zapraszam na skype bo z tego co widzę, każda moja wypowiedź automatycznie staje się obiektem Twojej ironii.
(29.11.2012, 20:42)Ukryty napisał(a): [ -> ]Lubietoto?! No mam tam trochę poleconych, ale co z tego... Zwlekają z wypłatami, olewają pytania i opinie użytkowników, manipulują przy zdobywanych punktach, nie reagują na składane skargi... Dało by się tego wymienić więcej. Jedyne co mi się udało odzyskać z tego serwisu, to parę doładowań na telefon komórkowy...

Ja jakoś nie narzekam. Mam już ponad 360 poleconych i punkty same lecą. A z wypłatami nigdy nie zwlekali w reg. piszę że do 7 dni roboczych. Trzeba było go przeczytać.
Stron: 1 2