Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Golicie sobie nogi?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(29.11.2012, 22:47)Nicholas napisał(a): [ -> ]Nie, nie goliłem jeszcze nigdy i nie zamierzam. Co za głupota :)
Niektóre części ciała u mężczyzny wymagają depilacji no ale bez przesady żeby sobie nogi golić...
Po pierwsze nie zarośniesz jak jakiś miś, bo w pewnym etapie włosy przestają rosnąć. A po drugie wybij sobie z głowy jakieś przycinanie. Jeśli przytniesz raz, drugi, trzeci to już będzie to na porządku dziennym i dopiero wtedy będziesz mógł powiedzieć, że wyglądasz jak miś :)
Wydaje mi się, że ADRIANUSS coś wie na ten temat ;)
:D . nie jest tak strasznie. Raz w gimnazjum to zrobiłem potem efekt był taki że było tego jeszcze więcej i bardziej widoczne.
Ja raz golilem tak dla jaj 3 lata temu jak jeszcze bylem w podstawówce i odrosly takie piekne, i od tamtej pory juz jakos nie gole nie bede z siebie Baby robic, Chlop powinien wyglodac jak chlop a nie Baba.
No i dlatego rzadko chodze w jeansach
woofer napisał(a):No i dlatego rzadko chodze w jeansach
Co ma piernik do wiatraka? :)

Nóg nie golę i nie mam zamiaru tego robić. Bardzo ciesze się, że jestem mężczyzną... Szczerze współczuję Wam, dziewczyny.
Buhay, wybacz że odpowiadam tak późno, ale gdy chodzę w jeansach do tego ścisłych które uwielbiałem kiedyś to włosy z nóg mi się przecierają/wycierają, wiesz o co chodzi ;)
Nogi golą kolarze...
Podobno ma to wpływ na lepszą aerodynamice...
Ciekawe w jakim stopniu? :P

Mamy tu jakiegoś kolarza???
Nie chodzi nawet o aerodynamikę, swoją drogą, to dość zabawne, ale o strupki po urazach. Mówił mi kiedyś o tym kolega, który jest właśnie kolarzem. Golenie nóg to profilaktyczne działanie.
baby golą nogi ja niezamierzam :D
koleżanka cały czas mnie męczy i mówi ogól nogi -,- a ja w beke i odpowiadam ja nie baba żeby sobie golić chłop to jest chłop i owłosiony musi być Haha
Może to głupie, ale jestem tego samego zdania co szybcior :P. Nie zamierzam ich golić chociaż by zarosły jak misie :P
Nie goliłem, nie golę i golić nie będę, bez przesadyzmu. Choć pachy, część intymną jak najbardziej, na klacie na szczęście nie posiadam włosów ;)
Dobra przyznam się, że kiedyś ogoliłem prawą łydkę.
Była taka soft gładziutka... ale to takie gejowskie.
Ogólnie bez wyraźnej potrzeby nie ogoliłbym nóg.
Stron: 1 2 3 4