Odjechani.com.pl

Pełna wersja: The Myśliciel - Diss Łukasz Wawrzyniak & Gimbaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nagrał to mój bliski znajomy myślę, że ma rację. Jakie wy macie zdanie na temat naszej polskiej młodzieży?
Jeżeli chodzi o słowa, to ma rację. Ale nie musiał określać tego tyloma przekleństwami, ponieważ tym pokazuje, że jest podobnym "gimbusem".

Chociaż o dzisiejszej młodzieży - ma rację. Nie wszyscy są tacy, ale większość...
Straciłem 2 minuty życia na słuchanie tego *****, coś tam dzieciaku ile przeżyłeś że dajesz mi rady czy cos takiego tam słychać?... a śpiewa to jakiś gimnazjalista (słychać po głosie) nazywam to śpiewem chociaż bardziej to przypomina wycie.
Cóż. Nie broniłbym go tutaj gdyby nie jego bagaż doświadczeń. A uwierz mi nie jest mały. Chłopak przeżył bardzo dużo. Nie jest gimnazjalistą niedługo będzie miał 21 lat. Po Twojej wypowiedzi widzę, że nie ma z kim dyskutować.
Chciałes aby to ocenić to oceniłem nie wiem w czym masz problem. Twój znajomy nie nadaje się na rapera jeśli rzeczywiście ma tyle lat co mówisz. Bo głos ma jak 11 latek przed mutacją. Tak samo ja nie mogę wiedzieć ile on przeżył jak on nie może wiedzieć ile przeżył dzieciak który daje mu rady tak jak on miauczy w tej piosence.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
On nie jest raperem. Gdybyś poświęcił chwilę dłużej swojego arcycennego czasu to zauważyłbyś że to audiolog i przeczytałbyś opis.
Wybacz ale nie dałeś na forum żadnego opisu. Mój czas jest jak zauważyłeś zbyt cenny aby marnować go na dyskusje z tobą także daruj ale nie będę się więcej wypowiadal w tym temacie swoją opinie już wyraziłem. Mam do niej prawo nie sądzisz? :@

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk