Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Zarabianie - czy możliwe w ten sposób?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czy można zarabiać przez internet (specjalne strony) wiele się o tym mówi ale nigdy nie jest to potwierdzone mam co do tego marne uczucia.Opinię proszę pisać pod spodem
(jeżeli źle dodałem post proszę o przeniesienie).
A czy to prawda, że Yeti jest straszny? Nie, to tylko subiektywne odczucie. Tak samo jest z zarabianiem, jednemu się uda, drugiemu nie. Kwestia własnoręcznego sprawdzenia i osobistej oceny.
Tak jest to możliwe, jednak żeby coś zarobić (w sensie większej kasy) musiałbyś klikać reklamy 24h/dobe
i siedzieć przed komputerem. Serwis ten to nic innego jak LikeToSurf tylko pod inną nazwą. Za wyświetlenia
reklam za które strona dostaje pieniądze od reklamodawców wypłacają Ci jakiś odsetek za oglądanie. Sposób
faktycznie nie wymaga od nas praktycznie niczego, jednak same zarobki będą znikome także darowałbym sobie
ten sposób ale odpowiadając na Twoje pytanie - tak można zarobić prawdziwe pieniądze w ten sposób
(nie koniecznie ten serwis, ponieważ nie wiem ile już istnieje i czy nie upadnie za 2-3 miesiące).

PS.
Link do tematu na forum jest zły.