Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Lewandowski w MU?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sporo było gadania na ten temat, ale chyba na wiosnę wszystko się ju z wyjaśni. Dziś Daily Mail, a za nimi sport.pl piszą, że

"Zdaniem gazety Lewandowski jest bliski podpisania kontraktu z czołowym zespołem Premier League. "Daily Mail" pisze, że Borussia, z którą Polak nie chce przedłużyć umowy, już pogodziła się z odejściem Polaka. Manchester chce za niego wyłożyć sumę "odrobinę większą" niż za Shinjiego Kagawę, którego latem sprowadził z Dortmundu za 12 milionów funtów."

Nie kibicuję MU ale byłoby miło zobaczyć naszego zawodnika w akcji w najlepszej lidze świata. Byleby tylko nie grzał tam ławy.
Wczoraj w gazecie czytałem, że przejście Lewandowskiego do ligi angielskiej będzie dla niego bardzo dobre ze względów finansowych, a ze strony sportowej już niekoniecznie. Myślę, że Robert wie co robi i liczy się z tym, że może grzać ławę za większe pieniądze.
Borussia ma olbrzymi potencjał moim zdaniem powinien siedzieć na tyłku w tym klubie jeszcze przez półtora roku, być może Borussia nawet ma jakieś szansę na dojście do półfinału a nawet finału ligi mistrzów.
Ja czytałem że bliżej mu do Juventusu, ale sądzę że najlepsza dla niego jest Borusia.
Robert Lewandowski jest coraz bliżej transferu do Manchesteru United. Według niemieckiej telewizji Sky Sports reprezentant Polski przeniesie się na Wyspy Brytyjskie już latem 2013 roku za około 15 mln euro.

Sir Alex Ferguson, który uważa, że połączenie Lewandowskiego z Robinem van Persie i Waynem Rooneyem da mu najbardziej śmiercionośny atak w Premier League.

Info. z faktu :P