Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Spędzamy Sylwestra na forum?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć Wszystkim. :D
Mam takie pytanie, co wy na to, jakbyśmy spędzili Sylwestra i święta na forum Odjechani...
Nie wiem jak wy, ale ja zostaję w domu, bo mam gdzieś taką zabawę, jeśli macie pomysły fajne, jak możemy spędzić czas na Odjechanych, to pisać.
Sąsiad ja cb mogę zgarnąć na sylwka, pójdziesz ze mną, na pewno go dobrze zapamiętasz :D
Dla mnie bez sensu, nie wolisz siedzieć z rodziną lub na sylwestra iść na dwór?

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
Hehe ja zdecydowanie idę po za dom taki dzień jest raz w roku a na odjechanych siedzę i tak codziennie już robię zapasy firewerek:)

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk
Ja najpewniej w sylwestra lecę do dziewczyny. :) A święta to dom i rodzina. :)
Ja tam idę w sylwestra do kolegi .A w święta to wiadomo u rodziny.
VanPure jeśli bym miał wybierać święta spędzone z rodziną chorą albo z dziewczyną ukochana to bym wybrał to drugie :(
Jedynie co zrobię to się upije do upadłego przed komputerem i dobrą muzyką...
Sylwester na forum? Jak można w taką wielką imprezę siedzieć przed komputerem. Osobiście już
i taka spędzam na nim 60% swojego czasu (szkoła o profilu informatycznym, dom) także jeśli
mam wolne i taką możliwość nie zamierzam przesiedzieć całego czasu przed komputerem.

Jestem zdecydowanie na nie, święta z rodziną sylwester ze znajomymi (o ile coś będę pamiętał).
No a ja nie wiem,Jestem zdołowany nie mam do kogo wracać nic :)Może z rodziną lub w szpitalu jak rok temu.
Moje przyjaciółki za Chiny Ludowe nie pozwoliłyby mi siedzieć w Sylwestra w domu - no, ewentualnie gdyby siedziały razem ze mną. ;) Jak zawsze wybierzemy się do kogoś na domówkę, ale mam nadzieję, że nie skończymy na szpitalnej izbie przyjęć, gdzie nie będzie mnie wiózł radiowóz jak w zeszłym roku. Haha
Stron: 1 2