Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Fanpage ustawianie pisania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemka
niedawno założyłem na fb fanpage i mam do was pytanie, ponieważ widzę, że niektórzy z was wiedzą co i jak.
Chodzi o to, że gdy pisze ze swojej strony na innej tzn. jestem na swoim fanpegu i chcę u kogos innego na fb napisać coś tutaj [Obrazek: pokam.jpg] naciskam enter i niby napisałem.
Wylogowuje sie wchodze na swoje prawdziwe konto , ten sam fanpage i patrze "Ostatnie posty innych użytkowników na stronie xxxxx" to nie ma tam mojej wiadomości.

Jak zrobić, aby tam po napisaniu wyświetlał się mój post wraz z nazwą fanpage'a?
Wchodzisz tak : Edytuj stronę > Korzystaj z FanPage jako : i tu będzie pisać nazwa Twojego FanPage ;)
[Obrazek: gzqtj6.jpg]
Wtedy będziesz korzystał z FaceBook'a jako Twój FanPage ;) Surfujesz itd. tylko pod tą nazwą ;)
Ok. Klikam tam.
Pisze posta na fanpage xxxxx publikuje, wylogowuje sie z konta, wchodze na prawdziwe, wchodze na ten fanpage patrze "Ostatnie posty innych użytkowników na stronie xxxxxx" i nie ma tam mojego posta WTF?!
Na każdej stronie się tak dzieje ? Może spróbuj na innej ;)
Daj linka gdzie wstawiłeś posta, może ty własnego nie widzisz, a inni go będą widzieć ;]
Bo posty są pokazywane tutaj, tak jak pisałeś.


[Obrazek: Bez_tytu_u1-1355240922.jpg]
No faktycznie nie ma. A może już pisałeś tam i dał ci blokadę ;]
Spróbuj u mnie coś napisać link
Jaką masz przeglądarkę ? Może na innej spróbuj ?
Lub na moim coś napisz : http://www.facebook.com/pages/Za-takie-p...1856237863

Ja najpierw zrobiłem zwykłe konto, następnie wszedłem na inny FanPage i potem pojawia sie przycisk Utwórz Strone. No i robisz stronę i ona jest potem przypisana do Twojego konta i jeżeli chcesz korzystać z Facebooka pod nazwą FanPage to klikasz tak jak pokazałem na poniższym obrazku.
[Obrazek: gzqtj6.jpg]
Stron: 1 2