Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Poszukuję i potrzebuję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Poszukuję od jakiegoś czasu filmu na DVD pt. "Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów" jednak bez rezultatów. Nie interesują mnie filmy z rozszerzeniem .avi, .rmvb czy .mkv. Na Chomikuj znalazłem go w wersji DVD5, jednak niektóre z części są niedostępne do ściągnięcia. Byłbym wdzięczny za udostępnienie lub informację gdzie ten konkretny film mógłby być dostępny.

Moja druga prośba odnosi się do udostępnienia w opcji free filmu DVD z Chomikuj. Za kilka dni wyjeżdżam i chciałbym go jeszcze przed owym wyjazdem nagrać w prezencie dla znajomego. Niestety na tą chwilę nie jestem w stanie nic ofiarować w zamian, jednak przy najbliższej okazji postaram się oddać przysługę. Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś chciałby mi pomóc. Proszę o PW w tej sprawie.

Dziękuję i pozdrawiam.

P.s. Jeżeli powyższy post w jakikolwiek sposób narusza regulamin forum, przepraszam i proszę o jego przeniesienie/usunięcie.
Po kilkukrotnym przeczytaniu twojego wątku, nadal nie rozumiem.
Poszukujesz filmu "Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów", to rozumiem.
Ale w końcu w jakiej wersji go poszukujesz ?
W wersji DVD. Z tego co się orientuję, to na polski rynek wyszła jedynie wersja DVD-5 z polskim lektorem. Zapomniałem wspomnieć o konieczności polskiego lektora, ponieważ film nie jest dla mnie. Dziękuję.

Chciałbym oficjalnie podziękować użytkownikowi Era9889 za udzieloną pomoc i transfer na ściągnięcie płyty DVD z mojego pierwszego postu.
Dziękuję!