Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Facebook się zepsuł :P
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Mychaty

Witajcie, dziś chciałem sobie wejść na fejsa i co? Ładuje się i ładuje i ładuje, aż w końcu coś się zaczęło pojawiać i...
[Obrazek: 27563_fejs.png]
tyle się wczytało i stanęło.

Myślałem że przejdzie lecz czekam i czekam co jakiś czas wchodząc na fejsa i nic, teraz całkowicie się już nic nie wczytuje...

Miał ktoś taki problem? Jak sobie z nim poradzić? POMOCY ! Gniew
U mnie jest ok .
Może usunęli Ci konto bo nie byłeś aktywny???
Jak nie to nie wiem.
teraz jestem na telefonie i dzisiaj mam podobny problem ale z wszystkimi stronami :/ wczytują się, ale jest taki jakby wygląd.

Mychaty

Mi się wszystko wczytuje normalnie, tylko nie facebook.
Na telefonie wszedłem normalnie :/


Myślałem że to przez ciasteczka, usunąłem je i dalej nic :(

EDIT: Próbowałem z innego konta na moim kompie - też nic...
Zauważyłem wcześniej że sie wolno wczytywał, nie pokazywał zdjęć etc. ale myślałem że net zwolnił.

Dodam też że wydaję mi się że to wszystko się zaczęło gdy łącząc się z fejsem robiło się "połącznie szyfrowane" ale nie jestem pewien.


Po usunięciu ciasteczek, po 15 minutach wczytała się strona:
[Obrazek: 92783_fejs.png]
Również mi się zdarzały takie cuda ;) Zazwyczaj pomagał restart komputera, spróbuj.

Mychaty

Próbowałem i nic...
Hmm... Często zdarzają mi się podobne problemy, ale po odświeżeniu strony znikają... Próbowałeś na innych przeglądarkach? Może to wina ciasteczek, lub rozszerzeń?
To może inna przeglądarka ?

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2

Mychaty

Próbowałem w IE i nic, na innym koncie na tym kompie też próbowałem i nic..

Zaraz spróbuję na laptopie xd
Ja miałem podobnie, dopóki nie zainstalowałem przeglądarki na nowo, usuń całego firefoxa i zainstaluj na nowo, chyba że masz jakieś ważne strony zapisane, to trzeba inaczej.
Stron: 1 2 3