Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Ile chomików was poleca ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

zawpork

Mnie poleca na chwilę obecną ponad 4800 chomików. Ktoś mnie przebije :P ?
[Obrazek: Polecaj_ce_Chomiki.jpg]
Jak dodales do znajomnych z 40k to jakis odeset sie odwdzieczyl ;D
ja mam 4.5k

Mychaty

Tyle Chomików Cię poleca?
Tylko pomyśl na których stronach jesteś u tych Chomików? Na stronie piątej, szóstej, siódmej ?

Z resztą, czy ktoś patrzy na "zaprzyjaźnione Chomiki" ? Bo ja nigdy..
Mnie poleca z 900 parę chomików. Ale chomik młody. Co do zaprzyjaźnionych ludzie patrzą ale tylko te co są na stronie ostatniej czyli tej widocznej :)

zawpork

(17.03.2013, 17:06)Hubert1s napisał(a): [ -> ]Jak dodales do znajomnych z 40k to jakis odeset sie odwdzieczyl ;D
ja mam 4.5k
Nie :P Dodałem do polecanych 1000 chomików :P
(17.03.2013, 18:21)Mychaty napisał(a): [ -> ]Z resztą, czy ktoś patrzy na "zaprzyjaźnione Chomiki" ? Bo ja nigdy..
Nie chodzi o to, czy ktoś patrzy na Zaprzyjaźnione Chomiki czy nie. Liczba polecających chomików W MOIM PRZYPADKU świadczy o tym, czy chomik jest popularny czy nie, czy zna go dużo chomików. Osoby, które poleciły mojego chomika, prawdopodobnie spędziły dłuższy czas na moim chomiku, pobrały jakieś pliki i spodobał im się mój chomik. Takie osoby zwykle są stałymi klientami. Owszem, są chomiki, które polecają chomiki, żeby zyskać na popularności, ale jest to niewielki procent. Nie odwiedziny bądź wyświetlania świadczą o tym, bo i tak 3/4 z nich to osoby, które przychodzą do ciebie tylko po to, żeby się reklamować.
Na dzień obecny większość poleconych chomików jest dodawana do poleconych przez boty wysyłające reklamy.

[Obrazek: 22-1363556040.jpg]

(17.03.2013, 18:21)Mychaty napisał(a): [ -> ]Tyle Chomików Cię poleca?
Tylko pomyśl na których stronach jesteś u tych Chomików? Na stronie piątej, szóstej, siódmej ?

Z resztą, czy ktoś patrzy na "zaprzyjaźnione Chomiki" ? Bo ja nigdy..

(17.03.2013, 19:08)Damianoslawp napisał(a): [ -> ]Mnie poleca z 900 parę chomików. Ale chomik młody. Co do zaprzyjaźnionych ludzie patrzą ale tylko te co są na stronie ostatniej czyli tej widocznej :)

Zgodzę się z powyższymi cytatami.
Co do polecania to mnie poleca 500 osób. Pozdrawiam
Mnie polecało 6000 a teraz 60

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
Ja mam 340... ale chomik młody, tylko tydzień ma :P