Odjechani.com.pl

Pełna wersja: 20Dollars2Surf
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[link usunięto]

[link usunięto] jest pierwszym z opisywanych przez nas programów, jest jednym z najpopularniejszych surfbarów, również wśród polaków :) Obecnie jest ponad 219.000 zarejestrowanych użytkowników ! Poniżej dokładny opis owego surfbara i metody jak zarobić więcej punktów poza zdobywanymi przez włączony surfbar.



Do pozyskiwania pktów mamy parę opcji – (każda z tych metod wlicza się do głównej puli pkt’ów miesięcznych) :


* Włączony program
- Jak pisałem wyżej – za każde 30 sek działania programu dostajemy 1pkt. Możemy maxymalnie zebrać 10.000 z samego włączonego programu. 30 sek * 10.000pkt = 83 godziny. Odrzuca Cię że musisz siedzieć 83 godziny przy komputerze ? Miesiąc ma średnio 720 godzin. Prawdopodobnie siedzisz więcej czasu przy komputerze niż 83 godziny więc bądź spokojny, nie będzie to dodatkowe włączanie komputera tylko w celu pozyskiwania pkt.

* Klikanie w reklamy – Za jedną reklamę dostajemy 10pkt, biorąc pod uwagę że za 30 sek działania programu dostajemy 1pkt, opłaca się włączyć link na stronie zyskujemy 3 minuty działania programu. Dziennie ok. 5 reklam, co daje nam min. kolejne kilkadziesiąt pkt dziennie.


* Gry na stronie:

o BINGO – Dziennie masz 1 kredyt na wykorzystanie. 1 linia = 1 kredyt, 2 linie = 0.10$, 3 linie = 1$, 4 linie = SurfPass (SurfPass będzie dokładnie opisany niżej), 5 linii = BingoJackPot (tutaj cena wygranej cały czas wzrasta, trudno na niego trafić)

o Koło Fortuny – Dziennie masz 2 kredyty do wykorzystania. Do wygrania mamy takie same nagrody jak w BINGO.

* Surfer Bonus -

Surfer Bonus

Jeżeli na surfbarze zobaczymy coś takiego.

[link usunięto]

Klikając na ten banner możemy zyskać od 1-1000pkt, czasem też zdarza się SurfPass.


* Grono Poleconych – Najistotniejszy fragment opisu. My łapiemy pkt’y, zarabiamy – powiedz znajomemu o tym sposobie zarabiania, niech też zarabia. A Tobie dostanie się za to bonus. Od każdego zdobytego przez poleconą osobę pkt’u dostajemy dodatkowo 10%. Czyli łatwo przeliczając, od już 10 znajomych/poleconych zarabiamy 2x szybciej (10 poleconych * 10%). Natomiast jeżeli Twój polecony poleci ten program dalej – dostajemy następny bonus, dokładnie taki sam – 10%, czyli jeżeli naszych 10 poleconych będzie uważało że to dobry program i poleci to następnym osobom, to zyskamy 100 poleconych :) Ale zazwyczaj paru odpada więc na pierwszą 100 trzeba będzie poczekać. Ale tak czy siak, któryś z Twoich znajomych poleci program dalej. Za tamte osoby, które poleci następna osoba również dostajemy 10% – ogółem do 10 poziomu poleconego. Mniej więcej objaśnia to poniższy rysunek. Z polecania można zdobyć najwięcej pkt’ów, więc zachęcam.


Skąd zdobyć program ?


[link usunięto]


W powyższym bannerze znajdziesz rejestrację. Po wejściu na stronę – podaj maila. Na niego wyślą Ci hasło dostępu do strony. W następnym oknie będziesz miał opcję ściągnięcia programu. Ściągasz, odpalasz. W otwartym oknie podajesz od góry, login, płeć, rocznik urodzin, język, kraj i ewentualnie stronę internetową jeżeli posiadasz. Jak wszystko wypełniłeś poprawnie, powinieneś zobaczyć link podświetlony na żółtym tle. To Twój link referencyjny. Po akceptacji otwiera Ci się surfbar i właśnie zaczynają Ci lecieć pierwsze punkty. Pierwsze pkt są naliczane są z lekkim opóźnieniem, najlepiej chwile odczekać – wyłączyć i włączy ć program i wtedy się dowiemy ile mamy pkt.
Mój ref-link: [link usunięto]

A tu opis:

[link usunięto]

Jeżeli nie zarejestrujesz się z ref-linka to i tak będziesz pod kimś więc proszę z mojego reflinka :)
(Sponsor VIP - jezeli ktoś trafia do strony bez ref-linka automatycznie przypisuje mu sponsorów; jest to losowe)
Jeszcze banerek (1pkt za wyświetlenie i 10 za kliknięcie :D)[link usunięto]
Nie wierzę... i tyle...
Ktoś już coś wygrał? Wypłacił jakąś kasę? Nie chcę historyjek z neta tylko Wasze prawdziwe dowody na to, że to działa.
Ogólnie nie polecam tego programu no chyba że ktoś lubi mieć zaśmiecacz spowalniający internet na pulpicie
Baner wcale nie jest duży i aż tak nie przeszkadza, a można go włączać tylko jak nic nie robimy, a komputer i tak chodzi. Pieniądze nie są duże, ale jak się uzbiera dużo POLECONYCH to można zawsze coś zarobić. A program w 100 % sprawdzony i wypłacalny :)
Cytat:Baner wcale nie jest duży i aż tak nie przeszkadza, a można go włączać tylko jak nic nie robimy, a komputer i tak chodzi. Pieniądze nie są duże, ale jak się uzbiera dużo POLECONYCH to można zawsze coś zarobić. A program w 100 % sprawdzony i wypłacalny
Nadal dużo mi nie pomogłeś. O każdej tego typu stronie tak mówią a 90% to lipa. Dowody kolego.
Ja dopiero się rozwijam dlatego nie mam dowodu. Mam konto od miesiąca ale w sumie bawię się w to z 20 dni. Ale google wystarczy.

Wypłaty są co miesiąc. Żeby coś wygrać musisz mieć "dużo poleconych".
Sprawa jest prosta możesz zaprosić jedna osobę (będzie na 1. poziomie poleconych) i ona zaprosi 100 to już masz 101 poleconych i tak jest 10 poziomów!!!
Co masz za poleconego? - 10% z jego pkt (ale tylko za baner, surf, i kliki).

Więc pomyślmy zaprosisz z 50 osób z tego może 25 sie zajmie tym dalej; zaproszą następne 50 osób i tak możesz zarobić nawet 20 $ miesięcznie tyle co do wypłaty

Czekam na pytania
Jak Cię przekonałem to prosze przez mój REF-LINK: [link usunięto]

O zapomniałem w portalu jest taka opcja Sponsor Vip (każda osoba która wejdzie na stronę nie przez ref link zostanie rozlosowana przez wszystkich sponsorów vip.
I tak będziesz pod kimś to prosze zarejestruj sie przez mój link.

Baner w ogóle nie obniża prędkości łącza mam 2mb przy ściąganiu ok. 250 i tyle mam przy wł. banerze.
Baner cie wkurza? - PPM/Właściwości/ następnie w polu Uruchom zmieniamy na: Zminimalizowane.
Zrobiłem poradnik o tym co i jak proszę tu link do niego:
http://www.filesonic.pl/file/1488002714
lub
http://chomikuj.pl/chomiol/!Darmowe+Punkty
Ja to już mam dosyć tych poleceń z dollarsurf ...
A co do wypłacalności - trudno, ale nie wierzę i nie uwierzę . ; ]
Chciałabym się z wami podzielić nową, sprawdzoną metodą na zarabianie pieniędzy online! Jeżeli masz dość klikania w artykuły, bannery itp., a chcesz dorobić do wypłaty, to zachęcam ze skorzystania z tej metody! Zarabiaj podczas przebywania w Internecie.

Skąd te pieniądze?
Rejestrując się na stronie, firma płaci nam za oglądanie reklam, a reklamodawcy naszej firmie za to, że je oglądamy! Rejestracja jest całkowicie darmowa, trwa nie całą 1 minutę, nikt nie pobiera od nas prowizji, nic nie musimy płacić ani kupować za zarejestrowanie się!

Jak zarabiać?
Wystarczy ściągnąć na swój komputer mały programik (1.45 Mb), który po zainstalowaniu, będzie wyświetlał reklamy! Jest to małe okienko, które po uruchomieniu komputera będzie przewijało reklamy, w miejscu, w którym sami sobie wybierzemy na naszym monitorze!
Zostanie wam również przydzielony własny indywidualny link ,który możecie wysłać swoim znajomym i w ten sposób podwajamy swoje zarobki
Zwerbujcie jak najwięcej ludzi aby się zarejestrowali przez wasz banner !

W ten sposób zbieramy punkty, które później wymieniamy na pieniądze! Dostępny jest oczywiście język Polski.
Używaj komputera, tak jak zawsze, ale dodatkowo, zarabiaj.
- Zarabiaj podczas surfowania po Internecie.
- Zarabiaj i otrzymuj najlepsze oferty w Internecie.

Czy strona jest bezpieczna?
Tak! Całkowicie jest bezpieczna! Nowoczesne szyfrowanie wiadomości pozwala na skuteczną i bezpieczną pracę z „programikiem”! Nie ściągają się żadne ukryte robale, wirusy, niepożądane programy! Program nie jest programem spam’owym, ani hackerskim! Ponad 200.000 zarejestrowanych użytkowników na całym świecie jest chyba najlepszą odpowiedzią na pytanie o bezpieczeństwo pracy na naszym komputerze!
Jak wypłacić zarobione pieniądze?
Punkty będą zamienione na pieniądze pierwszego dnia kolejnego miesiąca.
Jest kilka form płatności z których możemy skorzystać.
Jednak najlepszą i najdogodniejszą jest przelew na swoje konto PayPal.
Sami jednak zdecydujcie ,która forma płatności będzie dla Was najwygodniejsza.

Myślę, że powyższe informacje w dużym stopniu pomogą wam rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące zarabiania pieniędzy tą innowacyjną metodą.

Jeżeli jesteście przekonani, kliknijcie w powyższy Link,który znajduje się u samej góry lub można przejść do zakładki "Link", aby przystąpić do pozostałych użytkowników na całym świecie, którzy cieszą się z zarabiania pieniędzy siedząc przy swoim komputerze.

oto link:

Reflink usunięty przez administratora
Stron: 1 2