Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Nasze wady i zalety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeśli miałbyś wymienić swoje wady i zalety, co przychodzi Ci pierwsze na myśl? Podziel się tą myślą z nami. :) Ja zacznę...

Optymistycznie, najpierw zalety. Jestem zaradny, opanowany, dojrzały i mam nieprzeciętne poczucie humoru. Co do wad... Trochę kobieciarz ze mnie, heh, uparty jak osioł, szatan na drodze, nie jem skórek, nie lubię zmywać i kosić trawy!

Czas na Was :)
No to co do wad to nie nawidze zmywać naczyń, nie cierpie jak ktoś mi rozkazuje, denerwuje mnie przesadna dbałość o szczegóły oraz (to chyba neutralność) Bardzo brzydzę się homoseksualistów. To raczej zalety, bardzo lubie dziewczyny to chyba widać :D Potrafię być delikatny i jestem pomocny :) Ciekawe czy inni się z tym zgodzą ;D
(22.04.2013, 21:08)R4Z3R napisał(a): [ -> ]Potrafię być delikatny i jestem pomocny :) Ciekawe czy inni się z tym zgodzą ;D
Zgadzam się ; D hehe : D

Hmm moje wady... To tak, jestem: uparta, leniwa, niecierpliwa, potrafię zachowywać się jak małe dziecko, często działam zbyt impulsywnie xP a zalety? Wesoła, optymistka, zawsze służę pomocą, jestem też dojrzała i odpowiedzialna. Nie wiem czy bycie kochliwą jest zaletą czy wadą XD
No wiem wiem :D Wszyscy potrzebujemy zmywarek na to wychodzi :D Się powoli wszyscy rozkręcają :P
jarusrogus napisał(a):Zmywać nienawidzę, ale... to wada jest?
Dla Twojej żony, tak Haha ...To bardziej humorystyczne podejście do tematu ;)
Wady: gadam strasznie dużo, w sumie to non stop, zawsze mam na wszystko czas, a później siedzę nocą żeby zdążyć, jestem strasznie leniwa, uparta, naiwna...
Zalety: jestem komunikatywna, umiem słuchać innych, jestem optymistką :D
Zacznę od tych gorszych cech. Moje wady przedstawiają się następująco: Jestem uparta. Wściekam się, gdy coś nie idzie po mojej myśli, gdy nie jest tak, jak ja chcę. Najchętniej nie robiłabym nic, czyli śmiało można stwierdzić, że jestem leniwa. Wierzę w to, że będzie dobrze, że świat będzie piękny i kolorowy, nie będzie wojen, dzieci nie będą głodować. Co jeszcze? Często coś planuję, ale gdy uzbiera się tego za dużo, to brakuje mi na wszystko czasu. Podobno dużo gadam. Gdy zaciekawi mnie jakiś temat, to potrafię o tym gadać bez końca. Czasami się irytuję, gdy ktoś nie odpisuje mi przez dłuższy czas na SMS. No i ostatnia wada, to chyba taka, że mam swój wymarzony ideał chłopaka, który i tak nie istnieje.
Moje zalety: Choć dostałam niezłego kopa od życia, to nadal jestem wieczną optymistką. Czasami zdarza mi się zwątpić, ale zawsze szukam pozytywnego rozwiązania. Potrafię pocieszyć człowieka. Nie oceniam ludzi po wyglądzie. Najważniejszy dla mnie jest charakter drugiej osoby. Staram się zawsze wesprzeć innych, gdy mają problemy. Potrafię ich wysłuchać.
To chyba tyle. Na pewno znalazłoby się trochę więcej tego, ale nie będę się w to zagłębiać ;)
Zalety:
- pomocny
- szybko się uczę, niezależnie od dziedziny.
- dbam o siebie mimo, że jestem facetem.
- Honorowy,
- Podobno dobrze całuję. Hie hie! :diabel
- Uczciwy.
- Potrafię dotrzymać tajemnicy. Słowa ludzi są u mnie bezpieczniejsze niż w szwajcarskim banku Takjest
- Lubię się bawić z dziećmi i cieszę się, gdy widzę radość w ich oczach ;-)
- powoli bo powoli ale staram się spełniać swoje marzenia mimo wielu przeciwności.
- aktywny fizycznie,
- staram się być dobrym przyjacielem,
- lubię życiowe pogadanki w cztery oczy. Najlepiej nocą.
- Hmm dojrzały - to na pewno.
- I chyba największa zaleta - można na mnie liczyć. Wierzcie lub nie ale wiele razy zdarzało mi się odebrać telefon bardzo późną nocą z prośbą o przyjazd bo kogoś tam trzeba odwieźć. Nie wymigując się biorę kluczyki i jadę bo ich doskonale rozumiem, heh. Może kiedyś ja będę potrzebował takiej pomocy, kto wie ;) Staram się być równy i dzięki temu mam wielu świetnych znajomych.


Wady:
- Wiele rzeczy odkładam na później, a potem jestem zły na siebie że tego nie zrobiłem. Jednak pracuję nad tą wadą.
- Przyznać się muszę, że z żadną dziewczyną nie byłem w związku dłużej niż miesiąc. Oczywiście z mojej winy.
- Bywam leniwy.
- Trafiają się dni, gdzie łatwo mnie zdenerwować nawet drobną błahostką.
- Punktualność nie jest moją mocną stroną.
- Częściowo boję się pająków Auc Miałem w rękach wiele paskudztw, a nawet anakondę na szyi, ale nigdy w życiu nie wezmę do ręki pająka bliźniaczo podobnego do tarantuli. Te mniejsze domowo-garażowe ujdą ale reszta... Brrr.
- Chodzę późno spać, a potem śpię do południa. Bywa, że zarwę nockę kosztem dnia. Tutaj pozdrawiam Buhaya - główny towarzysz.
- Kiedyś się dobrze uczyłem. Dziś już nie do końca ale to kwestia mobilizacji której u mnie czasem brakuje.
- Bywam nietolerancyjny.
- Piję hektolitry napojów energetycznych,
- Wstyd się przyznać ale zostawiam skarpetki pod łóżkiem. To chyba jakieś przyzwyczajenie :głupek

Starczy ;)
Moje zalety są następujące:
1.Pomocny o każdej porze.
2.Kochający dziewczynę swoją oraz rodzinę.
3.Przyjacielski.
4.Hakerskim człowiekiem jestem.:D
5.Wierny bliskim przyjaciołom.
6.Praktycznie każdy może na mnie liczyć zawsze.
7.Zawzięty bardzo.
8.Szczery i przeciętny.
9.Skromny jestem.
10.Jestem przystojnym facetem.

Moje wady:
1.Nerwowy jestem.
2.Impulsywny.
3.Za dużo czasu spędzam przed netem.
4.Jestem honorowy.
5.Zamknięty w sobie.
6.Nie zawsze dotrzymuje obietnicy
7.Mało robię.
Stron: 1 2