Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Problem z hasłem do maila
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem z zalogowaniem się na poczte o2. Wstyd się przyznać ale zapomniałem hasła do starego konta mailowego. Mój problem polega na tym, że gdy chce wziąć zmianę hasła pisze mi, że to konto nie ma możliwości zmiany hasła. Teraz moje pytanie brzmi: Czy jest możliwość aby jakoś ten bajer obejść?
Przypomnienie Hasła zawsze polega na jakimś pytaniu, które się samemu wpisuję bądź wybiera z listy... odkąd ja używam e-maili (a jest to już parę lat) to nie spotkałem się z innym systemem odzyskiwania haseł jedynie w usługach Google "Gmail" jest możliwość odzyskania hasła za pomocą wcześniej podanego numeru telefonu... Z tego co się orientuję to nie można tego obejść, a jeżeli masz komunikat, że nie ma możliwości odzyskania hasła, to prawdopodobnie nie aktywowałeś takowej usługi odzyskiwania hasła. Nie wiem jak to jest w przypadku o2 ale większość portali dających możliwość założenia konta mailowego jako poje obowiązkowe jest podanie pytania i odpowiedzi do odzyskania hasła.
Sprawdź w swojej przeglądarce czy nie masz przypadkiem zapamiętanego hasła. Jeśli nie to spróbuj napisać do Adminów obsługujących pocztę na o2.pl Link tutaj: https://poczta-kontakt.grupao2.pl/?dzial...cate_id=22 . Poproś o zmianę Hasła na podane przez ciebie ( Z poziomu bazy danych ), Tylko będziesz musiał jakoś udowodnić że konto meilowe należy rzeczywiście do ciebie (Np podanie jakiegoś meila znajdującego sie w twoich kontaktach, Treść jakiegokolwiek Meila, mogą cię również poprosić o przesłanie skanu twojego dowodu tożsamości, jeśli wpisałeś swoje dane osobowe przy zakładaniu meila). Po weryfikacji tych danych Admini zmienią ci Hasło na podane przez ciebie i będziesz się mógł cieszyć dostępem do swojego konta ;)
Dziękuję za pomoc. Dzisiaj napisze do administracji poczty i zobaczę co uda mi się wskórać.