Odjechani.com.pl

Pełna wersja: 3GB.PL Czyżby alternatywa Chomikuj.pl?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wchodząc na chomika, zobaczyłem wiadomość:)
[Obrazek: f9e15c3fa0849546182ef2481db3fe21]
Portal, czy tam dysk podobny do chomikuj.pl, patrząc na zarejestrowanych to chyba wczoraj powstał.
Na start dostajemy:
10 GB Transferu
1000 Punktów
Punkty możemy wymienić na:
- Transfer
- Lub wymienić na gotówkę!
Wygląd to taki sobie moim zdaniem. Popatrzyłem, rozejrzałem się i bez rejestracji za dużo nie można powiedzieć o tym portalu( mam tu na myśli funkcje i możliwości).
Nie można skopiować nic plików, przesyłać punktów. Można wymieniać punkty na gotówkę. Tylko co zobaczyłem !
Może to ten portal azazela ?

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
Nie mam pojęcia, to by była już zarezerwowana nazwa Azazelangel2000, a jest pusta :)
Zauważyłem sporo błędów na tym portalu, jak tego nie naprawią to portal padnie bo za raz każdy zacznie te błędy dla zarobku wykorzystywać.
Ja sobie poczekam aż portal lepiej się rozwinie, jest to rzeczywiście dobra alternatywa chomikuj i sam jestem ciekawy czy założycielem jest azazelangel2000 szczególnie że kiedyś była już o tym mowa. :)
Założycielem nie jest azazel to mogę na pewno stwierdzić.
Na chwilę obecną portal jest dziurawy (głownie podatny na ataki css) i posiada masę błędów więc nie warto nic tam wrzucać na chwilę obecną.
Jaka tam mowa...
A co do wypowiedzi Szalonego
To poszperałem, To można mase punktów zdobywać, tylko szkoda że pkt znikają a transferu nie dają :D
Pff.. ten portal do jak na razie niedoróbka.
Po pierwsze szybkość uploadu. Na łaczu z uploadem 6 Mb/s czekam już od 30 minut na wrzucenie filmu o wadze
lekko ponad 550 Mb. Po drugie szybkość pobieranie nie może przekroczyć 650 Kb/s.

Czy serwis dziurawy nie wiem, nie zagłębiam się w to, lecz jeśli Tomek mówi że tak jestem skłonny w to uwierzyć.
Serwis nie należy do Azazela to na pewno, jak dla mnie na razie jest to żadna konkurencja dla chomikuj.pl.
Stron: 1 2 3 4