Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Facebook - ostatnie posty użytkowników - problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.


Administruję fanpage znajomego i mam problem z postami użytkowników.
Mam ustawione że pokazują się na górze strony. Wszystko jest ok, dopóki ktoś nie doda posta.Jak normalnie są widoczne wszystkie to kolejny dodany post blokuje pozostałe (widać wtedy tylko 4-5 ostatnich). Jeżeli którykolwiek post ukryje z osi czasu to znowu pojawiają się wszystkie. W momencie gdy udostępniam ponownie dany post na osi czasu, to znowu się blokują wszystkie pozostałe.

Przeszukałam google, pomoc fb, napisałam do pomocy fb (bez odzewu póki co) i naprawdę już nie wiem co robić...
Taka mała prośba :) Jak byś mogła zmienić kolor, bo niektórzy korzystają z ciemnego nie jasnego stylu :D Pozdrawiam
a jakaś podpowiedź bo nie za bardzo wiem co zrobić ;) nowa jestem :) coś zmieniłam ale nie wiem czy to o to chodziło
O to o to :) Dzięki :D Chodzi o to, że na forum są dwa style wyświetlania: jasny i ciemny. Można je ustawić prawie na samej górze każdej strony. Gdy napiszesz coś białą czcionką korzystający z jasnego stylu będą mieli problem z odczytaniem tekstu bo zleje się on z tłem a z stylem ciemnym jest dokładnie odwrotnie :D