Odjechani.com.pl

Pełna wersja: strefa-hostess.pl - co to jest za strona?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć Odjechani.
Mógłby mi ktoś rozpisać w kilkunastu zdań sensownych, szczegółowo żebym to zrozumiał?
Chodzi mi o strefa-hostess.pl
Chciałbym się dowiedzieć co to jest, do czego służy ta strona w jakim celu itp.. Po prostu wszystko na temat tej strony.
Dziękuje i pozdrawiam:)
Chcesz zostać hostessą?
Nie.Jednie, tylko chce wiedzieć i nic więcej.Pytam ciekawości...
Bo to strona dla hostess.


Wikipedia napisał(a):Hostessa – przewodniczka oprowadzająca gości na targach, wystawach lub kobieta zajmująca się promocją produktów. Cechy hostessy to m.in.: atrakcyjny wygląd, umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, znajomość języków obcych oraz umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach. “Hostessa” wywodzi się od angielskiego słowa “hostess” czyli gospodyni. W rzeczywistości hostessy asystują gospodyni lub gospodarzowi eventu. Hostessy podczas bankietów, konferencji i targów przejmują część obowiązków organizatorów, witając gości, wskazując im drogę i dbając o ich dobre samopoczucie. Hostessy są także ambasadorkami marek, pomagają firmom w tworzeniu korzystnego wizerunku oraz wspierają sprzedaż.

Mychaty

Nie wiem czemu, ale Twoje wszystkie wątki wyglądają tak, jakby były pisane "na siłę" - tylko po to, aby nabić post...

Co do tematu:
Jeśli dobrze mi się wydaje to ta strona jest dla osób, które chcą pracować w 'zawodzie' (nie wiem czy to zawód xd) hostessa (dogadzanie [jakkolwiek to brzmi] osobom np. na meczach w strefach VIP lub np. na różnego rodzaju galach) i na tej właśnie stronie pracodawcy mogą znaleźć taką osobę i ją zatrudnić.
I to mi chodziło Mychyty. Nie na sile nabijam, uwierz mi.Piszę bo jestem ciekawy i chce wiedzieć po prostu o pewnych rzeczach.
Świat jest duży i pełen ciekawych rzeczy,które jeszcze nie zostały odkryte:)
Zawsze możesz spróbować, mamy równouprawnienie przecież. Gorzej z dobraniem uniformu i peruki, ale jak masz zgrabne nogi, resztę da się ogarnąć.
Haha Buhay będę grzecznym aniołkiem i ci ustąpię miejsce:D
Obawiam się, że z moją sylwetką i owłosieniem, mógłbym prędzej brać udział w inscenizacji schwytania Yeti, niż zostać hostessą Haha

Buhay w pończochach? Auc Świat nie jest na to gotowy...
(03.08.2013, 14:52)Buhay napisał(a): [ -> ]Buhay w pończochach? Auc Świat nie jest na to gotowy...

Świat nie, ale odjechani tak :D
Stron: 1 2