Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Abonament na Photoshopa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Osoby które siedzą w tym temacie, wiedzą o czym zaraz napiszę.

Mianowicie, najnowszej wersji Photoshopa już nie kupimy na własność. Adobe postawiło na abonament, a do wyboru mamy okres miesięczny lub roczny.
Miesiąc korzystania z oprogramowania będzie obciążał naszą kieszeń o około 90 zł zaś dostęp do rocznego korzystania kosztuje około 700 zł.
Oczywiście można się domyślić, że chodzi o piractwo. Większość ludzi korzystało z nielegalnego oprogramowania stąd taka zmiana.

Jak myślicie? Wyjdzie ona na dobre czy Adobe straci wielu zwolenników?
Na moje Adobe straci wielu zwolenników gdyż też się o tym dowiedziałem i szczerze mówiąc się wkurzyłem niedawno kupiłem klucz ,żeby sobie po testować i popróbować a tu też takie coś przeczytałem, ja osobiście jestem oburzony.
I szczerze mówiac takim czymś za przeproszenie g... zrobią bo nie tylko stracą osoby bo chyba ich rypie ,że ktoś będzie tyle płacił. I tak ktoś w końcu znajdzie sposób i zacznie się znowu piractwo...
Właśnie przeczytałem artykuł, że dzień po wydaniu Photoshopa CC (bo taką nazwę nosi abonenckie wydanie) była już dostępna piracka wersja. Ciekaw tylko jestem czy piraci sprostają ograniczeniom czasowym. Zobaczymy.
Powiem Ci szczerze Nicholas, że najwięcej w sieci lamentują osoby które nigdy w życiu nie miały oryginalnego
PhotoShop-a. Jak czytam że ktoś sobie kupił program za kilka tysi tylko po to żeby zobaczyć "jak działa" to od
razu wiem że za drugą stroną jest jakiś dzieciak.

Sam posiadam PhotoShopa CS6 CC pobranego z oficjalnej strony - działa na niego zwykły crack (tak słyszałem :P).
Kiedyś dawno temu, szef prasowy Adobe powiedział że nie ma nic przeciwko piraceniu dlaczego? Jeśli ktoś piraci
program i uczy się go, najprawdopodobniej później będzie na nim pracował w poważnej firmie gdzie trzeba
będzie go kupić. Dzięki temu napędza się zapotrzebowanie na ich programy :-D.