Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Serwer Counter-Strike 1.6 (CS 1.6) 600 FPS [FFA]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, dziś mam wam zaprezentuje bardzo dobrze zapowiadający się serwer cs 1.6 o nazwie cs-return .
Starałem się by wyszło mi to najlepiej i przyznam szczerze że jestem zadowolony ze swojej pracy.

Pewnie spytasz się co jest wyjątkowego w tym serwerze?
- Otóż niektóre serwery są napakowany pluginami, zbędnymi dodatkami które lagują tylko serwer. W mojej składance są tylko najpotrzebniejsze, które umilają grę.

Serwer stoi na dobrej maszynie, więc nie powinno być problemu z łącznością, a w parze idzie mały ping.
W tej chwili jest zbój najpopularniejszych map, np. de_westwood, de_dust2, de_eldorado.
Adminami na serwie jestem ja i mój kolega, więc rekrutacja trwa. Ale we dwójkę staramy się by graczom grało się przyjemnie i miało spędzali czas. Może się jednak zdarzyć że nie będzie nas na serwie. W tej sytuacji gracze kontaktują się z nami przez podany na serwie kontakt. Nigdy nie ignorujemy potrzeb gracza, zawsze staramy się pomóc.

IP serwera - 31.186.81.18:27044

Serwer nie jest zbytnio wypromowany, ma dopiero pare dni. Dlatego zwracam się do waz z prośbą zaproście swoich kolegów na serwer i grajcie systematycznie w zamian dam wam vip'a na 30 dni. Prosze do mnie napisać, kontakt jest podany poniżej.

Steam - xXNegrXx
GG - 44119430
Skype - wgnegr


POMÓŻ NAM! BEZ CIEBIE NAM SIĘ UDA OSIĄGNĄĆ CELU!
Witaj może chciałbyś forum serwera?
Link do gt

Mogę ci za oferować reklamę, za jakąś stawkę, coś podobnie jak działa csseti czy wiaderko...
Tylko np: Umowa, że w ciągu paru godzin wbije np.500 graczy a to towja sprawa jak ich zatrzymasz ...
Dzis zaprosilem nexsosa na jego live. Serwer byl full, wiec moze troche graczy przybylo.

Wysłane z mojego GT-S6310 za pomocą Tapatalk 2
Na serwerze ktoś gra jeszcze? Bo w ciągu ostatnich 3 dni przynajmniej raz dziennie na 5 minut wchodziłem i pustka..
Dzisiaj, zaczynam mini reklamę serwera po uzgodnieniu sZczegołów z negrem.. To może parę graczy przybędzie