Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Jaki kraj, taki Chuck Norris!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Haha



Nawet podobny. :D
Nic śmiesznego.
Mam ogromne poczucie humoru ale nabijanie się z osoby która ma problem jest dla mnie żenujące.

Fakt, że się zatrzymali sprawdzić co u niego ale dalsze docinki mogli sobie darować.
Nicholas napisał(a):Nic śmiesznego.
Mam ogromne poczucie humoru ale nabijanie się z osoby która ma problem jest dla mnie żenujące.

Fakt, że się zatrzymali sprawdzić co u niego ale dalsze docinki mogli sobie darować.

Jak dla mnie grubo przesadzasz i nie wiem nic o dalszych odcinkach. Nikt nie zaprzeczy, że gość przypomina Chucka i krzywdy mu nie zrobili. Jak dla mnie śmieszne jest, gdy Chuck smacznie drzemie sobie w rowie, po kilku mocniejszych. Jednak jak widać znaleźli na skubańca sposób... Polską wódkę!
WazzUp, skąd wiesz?
No trochę przypomina Norrisa, śmieszne? yy... nie, może dlatego że tam gdzie mieszkam jest takich Chucków pełno i już śmienie się z nich stało się nudne, do filmiku nic nie mam, jeśli autora filmiku to śmieszy to fajnie, nie zazdroszczę poczucia humoru bo każdy ma inny gust, są gusta i guściki.
No ale wiesz, różni są ludzie, przyznam że też kiedyś nagrałem jednego pijaczka z bratem leżącego w rowie, jechałem sobie na rowerach wyjąłem telefon i zacząłem nagrywać, był nawalony w trzy du*y i po co ja mam mu pomagać, w taczkę go brać? jak ostatnio koleś leżał na asfalcie to go podrzuciłem trochę, ale ten gościu sobie smacznie dżemie w rowie, po co mu pomagać, wytrzeźwieje i pójdzie, chyba mrówki go żywcem nie zjedzą?
Oczywiście może być to ustawione ale nie musi być.
PS: Czy słowo wyżej ocenzurowane jest aż tak brzydkie że trzeba je cenzurować? no dobra, dobra ale przynajmniej jedną literkę a nie całe słowo.
Nie wiedziałem, że gdzieś na świecie, wszyscy alkoholicy wyglądają jak Chuck Norris! :) Dla mnie to satyra codzienności, dlatego się śmieję i podchodząc do tego tak ponuro niczego nie zmienię. W tej chwili niepotrzebnie występujesz w roli demotywatora.

"Gusta i guściki", to jedno z najbardziej irytujących fragmentów zdań jakie co chwila przychodzi mi czytać w internecie. Tak jakby ktoś miał prawo oceniać czyj gust jest ważny, a czyj nie. "O gustach się nie dyskutuje", brzmi o niebo lepiej. :)

WazzUp, może i ustawione, bo kto to wie, ale prawie każdy ma z nas telefon z aparatem pod ręką. Ludzie nagrywali różne wydarzenia w dużo bardziej niezwykłych okolicznościach i zupełnie przypadkowo.
Heh, ustawione? Nie sądzę ;)
W dzisiejszych czasach każdy ma przy sobie kamerę (tą w telefonie). Kolesie widząc człowieka w rowie zatrzymali się i zaczęli nagrywać. W sumie to nic w tym dziwnego - jaki kraj taki obyczaj.
Nawet trochę podobny ;o Ale nic śmiesznego z tego ;)