Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Jak usunąć delta-homes?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wrrr!
Posiadam Mozzillę, usunęłam wszystkie ciasteczka, nawet całą historię przeglądarki, nie mam także zainstalowanego żadnego programu DELTY (raz tak miałam), wtyczki w formie minimalistycznej. A mimo to gdy za każdym razem uruchamiam przeglądarkę uruchamia mi się strona delta-homes, a oprócz niej strona, którą odwiedziłam na końcu poprzedniej sesji - pomimo tego, że mam ustawioną stronę startową. Podobnie gdy otwieram nową kartę - pojawia się delta homes.
Proszę, błagam - poratujcie! :)
Sprawdź właściwości skrótu do przeglądarki, czy nie ma tam jakiegoś dopisku, a jak jest to go usuń.
No nie wierzę, w życiu bym na to nie wpadła. W każdym razie - podziałało! Stokrotne dzięki! :)
Czego ludzie nie wymyślą, by zaśmiecać innym komputery...

edit: Niestety przy otwieraniu nowej karty dalej pojawia się ta strona....
Nie ma za co. :) Bardzo denerwują mnie te wszystkie pseudo gadżety, które często są dopchane do instalatorów różnych programów i dobrze wiem jakie jest to czasem trudne do ostatecznego usunięcia. Trzeba coraz bardziej uważać instalując różne programy i czasem nawet pobierając je przy użyciu pseudo asystentów pobierania jak przykładowo z dobreprogramy.pl które zablokowałem już w wynikach gogle w związku z tym, że widnieją zawsze na początku, gdy szukam jakiegoś programu. To jest po prostu spam.
Z dobrychprogramów.pl rzadko korzystam. Właściwie ostatnio mało co ściągam. Przy tych instalacjach najbardziej rozbraja mnie opcja "instalacji dla zaawansowanych", w której zazwyczaj można odznaczyć te dodatki, czasem jednak pomimo tego też potrafią się zagnieździć.. Porażka po prostu ;)
Wejdź w Panel sterowania i odinstaluj wszystko o nazwie Delta.

A w Firefox
Otwórz przeglądarkę, przejdź do
Narzędzia –> opcje –> ogólne –> Startup
Teraz wybierz “Pokaż pustą stronę” kiedy Firefox się uruchamia
albo wybierz konkretną witrynę, jak np Google.

Jeżeli będą jeszcze jakieś nieuprzejmości ze strony tego badziewia to pisz.
Przecież problem jest już rozwiązany Baron. :)
Cóż, delta-homes dalej mi się pokazuje, ale tylko przy otwieraniu nowej karty, co raczej przeżyje.

Za to teraz mam problem z jakimiś WebConnectAds - praktycznie przy każdej stronie pojawia mi się z boku pasek z tymi reklamami i po chwili otwierają nowe karty, nawet nie klikam na te reklamy! Otwiera mi się nowa karta co kilka chwil, a na wielkie szczęście Avast natychmiast reaguje. W czasie pisania tego wpisu już
z 5 razy reagował... :(

Czy mnie #@$%^ ktoś wirtualnie atakuje? o.O Mam dość...
(08.10.2013, 19:10)Swordancer napisał(a): [ -> ]Przecież problem jest już rozwiązany Baron. :)

Czy oby na pewno?

Czyli problem jest trochę bardziej złożony.
Mnie zawsze pomagało odinstalowanie
wszystkiego o nazwie Delta i tym podobne.

Przede wszystkim powinnaś usunąć aplikację lub programy
związane z Delta-Homes wchodząc w Panel Sterowania,
a następnie Dodaj/Usuń Programy.
Delta-Homes może kryć się m.in. pod postacią "Delta",
"Delta Toolbar", "BrowserProtect", "Yontoo".
Następnym krokiem jest usunięcie Delty-Homes bezpośrednio w przeglądarce.
Naprawdę nie mam nic takiego zainstalowanego - nawet nie ściągałam żadnych programów ostatnio.

Wyczytałam na angielskim forum, że aby usunąć WebConnectAds trzeba usunąć folder z program files - tak zrobiłam, bo rzeczywiście taki folder był. A to nadal mi się pojawia. Eh.
Stron: 1 2