Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Finał - odjechane mistrzostwa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W ankiecie mamy dwóch finalistów odjechanych mistrzostw, link do zabawy: http://odjechani.com.pl/Thread-Odjechane...#pid113746
Są Nimi, da Vinci oraz Adikus, gratuluje, doszliście naprawdę daleko, jeszcze raz pogratulować i serdeczne Bóg zapłać za udział.
A teraz każdy może jak tylko chce głosować, nawet na siebie lub swojego rywala, macie 48h!
Głosu proszę nie uzasadniać, oddajecie potajemny głos i czekacie na wyniki.
Kończymy nasze mistrzostwa.
Gratuluję da Vinci'emu na którego głosowało 4 z 7 ankietowanych, szczerze? to byłem niemalże pewny że Buhay dojdzie do finału a nawet wygra tą edycje jeszcze raz gratuluję! Adikus doszedł bardzo daleko, moje gratulacje! przegrałeś tylko jednym głosem mam nadzieje że weźmiesz udział w II edycji odjechanych mistrzostw, natomiast Jakub jeśli będzie taka możliwość może wziąć udział w III odsłonie, zakładam że rezultat będzie podobny lub taki sam więc zabawa zrobiłaby się nudna.

Podium:
1. da Vinci
2. Adikus
3. Aniodiable

Dziękuje wszystkich uczestnikom konkursu oraz osobom poza, które głosowały czy to wiadomością PW, czy tutaj w ankiecie.
Niebawem nabór do II odsłony odjechanych mistrzostw w oficjalnym temacie rozgrywek, wciągu 24h temat zostanie zablokowany przez administracje. Dziękuje.
Można powiedzieć, że jest remis, bo przypuszczam, że jeden z użytkowników, oddający głos, to fikcyjne konto, założone tylko w celu głosowania. Mam na myśli...
http://odjechani.com.pl/User-migusik

Mam wgląd w statystyki ankiety i wiem, że ten głos został oddany na mnie. Wątpię, aby ktoś lubił mnie na tyle, aby specjalnie zakładać konto by oddać głos, no chyba, że się mylę :) W każdym razie IP niczego mi nie mówi.

Sprawiedliwy wynik 3-3
Przyjmijmy że jest wynik 3-3, a głosowanie finalistów w zabawię było bardzo podobne, czyli na razie jest łeb w łeb, więc bierzemy się za jakoś postów, punkty reputacji która przelewa się na to co robimy, piszemy, nie oszukujmy się kto jest po tej stronie guru, no właśnie więc jak najbardziej Kuba zasłużył na pierwsze miejsce, drugiej takiej osoby nie ma i chyba nie będzie, na innych forach także, osoba która w prawie każdym wątku wypowiada się jak umie, robi dla tego forum na prawdę dużo, poświecą się, więc wygrana należy się, mam nadzieje że Adikus mnie zrozumiał.
Dziękuję za miłe słowa, Paweł, ale mimo wszystko na przyszłość, lepiej dopracować zasady w przypadku remisu, bo kierowanie się ilością postów, czasem spędzonym na forum, czy punktami rep, jest trochę nie na miejscu ;) Wiesz o co mi chodzi. Jeszcze raz, dziękuję.
Nie ilość a jakość, ilość mnie nie interesuję, jeśli jest to bardzo podobne to wtedy biorę pod uwagę reputacje w ekstremalnych przypadkach, doprecyzuje to. Ty jesteś na forum od wiosny 2012, Adi od wakacji tego roku więc tutaj nie będę brał pod uwagę przesiedzianych dni na stronie, chyba że w przeliczeniu na staż na nim, co innego, ale i tak to nie jest istotne, najważniejszą rzeczą jest aktywność w zabawie, jeśli ona jest podobna to oceniam zachowanie na forum, jakość postów.
Graty dla wszystkich, widzę ze cycu uplasował się nawet na podium, aż dziwne, że tego nie opijał Haha
(05.11.2013, 11:36)WazzUp napisał(a): [ -> ]widzę ze cycu uplasował się nawet na podium

Dlatego warto wziąć udział w zabawie.
Hakier prosty człowiek i może.
Ooo, mam 2 miejsce :OO

Gratuluję Kuba :D
WazzUp napisał(a):Graty dla wszystkich, widzę ze cycu uplasował się nawet na podium, aż dziwne, że tego nie opijał
Mogę teraz stwierdzić że jesteś 100 lat przez murzynami. Człowieku ja to opijałem wódką Sobiecką, trzymałem na okazję wielką:D
Ja piję swoje urodziny, imieniny i kiedy się da:D
Stron: 1 2