Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Napiszę wypracowania, referaty i artykuły na strony www
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebujesz wypracowania lub referatu? Goni Cię termin a Ty nie masz czasu lub ochoty na pisanie? Zrobię to za Ciebie, oferuje pisanie referatów, wypracowań i artykułów na strony internetowe.

Treści przeze mnie tworzone są poprawne ortograficznie, stylistycznie, oryginalne i rzeczowe. Wedle Twojego uznania praca może mieć charakter typowo naukowy, humorystyczny lub refleksyjny. Zapewniam terminowość i dokładność wykonania, tworzone przeze mnie prace są unikatowe i wysokiej jakości. Dostarczam je w postaci wybranego przez Ciebie pliku, najczęściej jest to dokument programu Word.

Koszt wypracowań i referatów waha się między 10 a 30 zł w zależności od długości i tematyki pracy, ale zazwyczaj nie przekracza 20 zł za referat i 10 za zwykłe wypracowanie. Ponadto oferuje pisanie artykułów na strony internetowe, których koszt wynosi 5 zł za pojedynczy artykuł.


Ty decydujesz o tematyce i formie, a jeśli nie wiesz jak ugryźć temat, ja zrobię to za Ciebie. Jeśli Ty lub Twoi znajomi potrzebujecie dobrze napisanej pracy, która zagwarantuje wam wysoką ocenę, skontaktujcie się ze mną. Jeśli chodzi o pisanie, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Zgłoszenia przyjmuje w tym wątku lub na PW. Tutaj też odpowiem na wasze pytania.
Szczerze polecam usługi Villandry, sam z nich korzystałem i jestem cholernie zadowolony ;)