Odjechani.com.pl

Pełna wersja: W jakiej pozycji śpisz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Odjechani, w jakiej pozycji śpicie? :D

Ja zasypiam na plecach, budzę się i przewracam na bok, potem na drugi potem na brzuch i znowu na plecy i śpię dalej .
U mnie to jest tragedia :D
Nie raz jak się budzę śpię na panelach z nogami na łóżku (nwm co to za pozycja), parę dni temu odwróciłem się o 180 stopni(śpiąc tam gdzie powinny być nogi, oczywiście na brzuszku), u mnie z pozycjami różnie bywa Haha

Współczuje mojej przyszłej narzeczonej Haha

Ogólnie staram się zasypiać na plecach, typowo zdrowa pozycja, która daję odpocząć mięśniom ;]
Różnie, najczęściej dziewczyna się do mnie tuli, więc ciężko powiedzieć. Jak śpię sam, lubię zasypiać na brzuchu z jedną nogą podkurczoną ;)
da Vinci napisał(a):Różnie, najczęściej dziewczyna się we mnie tuli, więc ciężko powiedzieć.
Znam to uczucie, jak się dziewczyna przytuli to cie już nie puści.Kobiety szybko zasypiają, to zależy jeszcze czy są uzależnieni od facetów oraz od spania.
Różnie, najczęściej zasypiam na boku. Budząc się często leże na podłodze lub na drugim końcu pokoju, ale to już rzadziej. Całe łóżko jest zbrechtane, jakby no... wiecie.

Haker napisał(a):Znam to uczucie

Ciekawe...

Haker napisał(a):Kobiety szybko zasypiają, to zależy jeszcze czy są uzależnieni od spania.

W zrozumiałym sensie. Haha
Zazwyczaj zasypiam na prawym bądź lewym boku, rzadziej na plecach. Ostatnimi czasy mam duże skłonności
do zawijania się w kulkę śpiąc (nie wiem dlaczego) więc budzę się w najdziwniejszych pozycjach.
Śpię tylko i wyłącznie na brzuchu. Ale najdziwniejsze jest to, że nigdy nie mam głowy na poduszce. Głowa zawsze obok poduszki. o.O
Zwykle przed zaśnięciem leżę na prawym boku, ale jak mam zasnąć, kładę się na brzuchu z głową zwróconą w lewo, w stronę ściany (rzadko się zdarza, żebym miała twarz w stronę pokoju). Do tego przeważnie śpię obok poduszki/ pod poduszką, nie na niej. A budzę się różnie- na plecach, boku, brzuchy- ale zwykle budzę się niechętnie.
Ja śpię albo na prawym albo na lewym boku ;) Na plecach zdarza się rzadko, a na brzuchu w ogóle O.O jakoś niewygodnie.. Rano łóżko jak po dobrym..huraganie :D
Zasypiam na plecach chyba :D a budzę się czase na boku, czasem zwinięta w kłębek, czasem głowa zamieni się miejscem z nogami :P w kryzysowych sytuacjach budzę się na podłodze :D
Stron: 1 2