Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Jak pozbyć się google+ z Youtube
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Haha :D O gość jaka furia :D
Od 1:03 najlepsze :P Szkoda tylko laptopa ale ogólnie filmik zajebisty! :D leci za niego reputka :P

Ale jednak oglądając więcej jego filmików np. ten dokładniej w 2:33 śmiem twierdzić, że raczej nie wszystko z nim ok :/
Ile on marnuje jedzenia :-).

PS.
Co Ci ludzie mają do tego google+? Jak dla mnie jest dość spoko.
O mój boże!
Gościu powinien się leczyć -.- W afryce głodują, a ten napierdziela jedeniem w urządzenia kosztujące też nie małą sumke -.-
Ale dostaje za to dużo kasy https://support.google.com/youtube/answer/97527?hl=pl . Zobacz ile wyświetleń mają jego filmy, więc to wszystko się zwraca.
Nie rozumiem tego zamieszania wokół google i g+ i youtube. Jak się komuś nie podoba to może przecież nie używać- nikt nie każe. Może używać yahoo, bing, vimeo, wrzuty, soundcloud, facebooka, naszej klasy. Internet jest pełen zamienników. A bojkot produktu da więcej niż wyżywanie się na laptopie czy nawet pisanie maili do wujka Google.

Czy filmik mi się podoba? Średnio. Nie mówię już o treści ale o pomyśle- nie jest co prawda najgorszy ale widziałam lepsze.
Też nie widzę problemu w używaniu Google+ (który mi się nawet spodobał) i
łączenia go z YouTube ponieważ tak naprawdę nic to nie zmienia oprócz
dodania kilku dodatkowych opcji. Nie rozumiem natomiast Twojej wypowiedzi:

(02.02.2014, 17:12)Kaiselin napisał(a): [ -> ](...) youtube. Jak się komuś nie podoba to może przecież nie używać- nikt nie każe.

Cytując:

(02.02.2014, 17:12)Kaiselin napisał(a): [ -> ](...) facebooka, naszej klasy. Internet jest pełen zamienników.

Nie rozumiem, w jaki sposób Facebook lub naszaklasa (która w sumie nie
istnieje ponieważ jest nk) jest zamiennikiem do YouTube? Przecież te portale
służą to całkowicie czegoś innego.
@up: miałam na myśl ogólnie zamienniki do produktów spod bandery Google a Faceboook i nk to oczywiście zamiast Google+ :)
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ☻/ Ten czołg & Bob są przeciwko Google+
Il███████████████████]. /▌ Skopiuj i wklej w całego
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. / \ YouTube jeśli jesteś z...

Ja też jestem przeciw Google+ :)
(02.02.2014, 17:12)Kaiselin napisał(a): [ -> ]Jak się komuś nie podoba to może przecież nie używać- nikt nie każe.
Może nikt nie każe, ale jednak tak jak jest na tym filmiku, wejdziesz gdziekolwiek widzisz google+. Kiedyś Youtube było wolne od google, teraz jest zależne.
Dlaczego nie lubię Google+? Oto moje argumenty:
-Spowalnia komputer
-Zawsze, gdy korzystam pokazuje "Wypróbuj Google Chrome" - miałem, spróbowałem, NIE CHCĘ
-Śledzi użytkowników i pozyskiwanie o nich danych
-Nie da się tego wyłączyć
-Przejmuje cały internet

Jednym słowem "-wkurza mnie"

Kiedyś Google było inne. Była to po prostu wyszukiwarka. Teraz to chce władać całym internetem, brakuje im tylko własnego systemu operacyjnego. Korzystam z wyszukiwarki z konieczności (tylko w google się dobrze szuka), ale coraz częściej mam ochotę też wywalić to google do kibla. Ciągłe te reklamy, elementy, które mnie w ogóle nie interesują (jak właśnie Google+, czy inne np. Książki, Filmy itp.) i tak muszą się w przeglądarce ładować przez co zabierają mi czas. Mam ochotę korzystać z binga, ale w Polsce jest niestety to jeszcze nie możliwe. Youtube niestety weszło w tą 'chorą politykę' :(.
Racja, najgorsze jest właśnie szpiegowanie użytkowników i współpraca z NSA. Co do systemu to Google już ma własny system: http://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Chrome_OS
Stron: 1 2