Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Czy zdarzyło Ci się nie dotrzymać Tajemnicy, którą ktoś Ci powierzył?‎
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdy osoba bliska powierza nam tajemnicę, to się na to zgadzamy bez zastanowienia się czy my to dotrzymamy czy nie.Zależy od tego jak to jest tajemnica, ale w moim życiu nie zdarzyło mi się nie dotrzymać obietnicy.
Jeśli ktoś mi powierza tajemnicę to zachowuję dla siebie i nie dziele się drugą osobą, bo jeśli bym to rozpowiadał, to bardzo by się ta osoba poczuła.
Czasami nawet boimy się powierzać swoich tajemnic, nie wiedząc w 100%, czy ta osoba dotrzyma czy nie.
Zapraszam do odejchanej dyskusji;)
Kiedyś nie dotrzymałam obietnicy i nie żałuję. Zrobiłam to dla dobra osoby, która mi ją powierzyła. Czasem trzeba olać zasady i obietnice, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach, niż mieć później do siebie żal do końca życia
Będąc małym smykiem, pojechałem z rodzicami na wesele. Mama po drodze mówiła mi, żebym nikomu nie zdradził, że ma ona tipsy na dłoniach. Chodziłem od stolika do stolika i mówiłem wszystkim dookoła, że mama ma sztuczne paznokcie...

Ten sam wiek, tata kupił sobie nową wiertarkę, Kuba, tylko nikomu nie mów! Nie trudno się domyślić, że już kolejnego dnia o nowym nabytku wiedział chyba każdy :)
Odnośnie pytania, to nie, nie przypominam sobie, coś tam świta w dzieciństwie, ale ogólnie jeśli daję komuś słowo, to go nie łamię. Lubię jednak naznaczać, gdy ktoś mnie o coś prosi, że nie mogę tego obiecać, to zmienia postać rzeczy.
Prosto i na temat - nie.
Zazwyczaj po prostu wymiguje się z roli twierdzy kogoś tajemnic, jeśli jednak sytuacja tego
wymaga - informacja pozostaje tylko i wyłącznie u mnie.