Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Spacer po wodzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodzą po pleksie, kiedyś to widziałem.



Widziałem kiedyś chrisa angela robiącego ten trik, tylko że on zrzucił buty.Więc coś by tu nie pasowało skoro miałby pleksę pod stopami.

Alleluja! Haha Dynamo chodził chyba po palach, nie pleksie. Najlepszy był gość z afro, rozwalił mnie. Haha
Suicider napisał(a):coś by tu nie pasowało skoro miałby pleksę pod stopami.
zobacz ze daje większy krok .. :D
Stare jak świat, milion razy to widziałem.
Ci ludzie którzy pływają w tym basenie, w filmiku podanym przez Suicidera wiedzą o co chodzi, bo to już jest ustawione.
Szkło akrylowe i co jakiś czas odstęp, aby ktoś mógł przepłynąć, co staje się jeszcze bardziej wiarygodne. Gdyby tych osób tak nie było to musieliby z dala to nagrywać, ponieważ ta woda nie ruszałaby się tak. No i gdzie te odstępy, to większy krok postawiony.

Człowiek nie będzie chodził po wodzie, jak po ziemi. A jeśli już to robi, to czymś się wspomaga i można to wytłumaczyć.
To jest iluzja, jedną sztuczkę można rozwiązać raz-dwa, a na inne potrzebujemy więcej czasu, aby je rozgryźć.
Wy chyba nie znacie znaczenia słowa prank - wkręt, żart, więc wiadomo od początku, że po czymś chodzi ...
My po prostu ustalaliśmy po czym chodzą Ci panowie. ;)

Monoceros

To też jest niezłe :)