Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Ciąża - od poczęcia do narodzin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Fajnie jest zobaczyć takie maleństwo jak się rozwija od samego początku. Taki malusieńki cud <3
Filmik pięknie to wszystko przedstawia, ale poczuć to jak maluszek rosnąć i rozwijając się, porusza się w brzuchu to dopiero przeżycie niezapomniane :)
Czułaś to każdego dnia w zaawansowanym stadium ciąży?
Pierwsze ruchy Malca poczułam wyraźnie jakoś w połowie piątego miesiąca ciąży, natomiast już tak non stop czułam i widziałam na powierzchni brzucha już pod koniec siódmego miesiąca :) Najprzyjemniejsze było jak mój partner "bawił" się z naszą pociechą dotykając mój brzuch w miejscach, w których pod skórą czuł nóżki i rączki Malca. :)
Aż się łezka w oku kręci, teraz się staramy o drugiego malucha, oby się szybko udało, przezornie zaczęłam lykać mamadha, odstawiłam kawę, bo jednak nie jet za bardzo wskazana w ciązy, słodkości tęz idą w odstawkę, w popzedniej ciąży sporo przytyłam i nie chcę tego powrótrzyć tym razem.