Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Ciekawe znaleziska na YouTube
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W tym wątku zamieszczamy ciekawe filmy, które udało nam się znaleźć na YouTube i ewentualnie innych video portalach. Zamieszczamy maksymalnie po dwa i zalecane, choć nie wymagane, jest skomentowanie tego co wstawimy. Tematyka dowolna, zarówno humor jak i poważniejsze filmy.

Nie wstawiamy muzyki, ponieważ do tego jest inny wątek, chyba, że poza muzyką ma ciekawe wideo.

No to zaczynam:
Ten filmik przyprawił mnie o nie lada banana na twarzy. Polecam cały kanał Hishe:



Tutaj coś niezwykłego, może już widzieliście:

99% ludzi nic nie wyniesie z tego filmiku. Nie ma w nim niczego wyjątkowego jest monotonny i nudny, lecz silne charaktery odnajdą w nim coś więcej.

Never give up da Vinci... NEVER! [Obrazek: 0Laie_53.gif]


Pasjonaci grafiki komputerowej czasem mnie zadziwiają. Ponoć rendering tego filmu trwał 110 dni! :OO

Never give up, exactly!

Dwa razy oglądałem ten filmik, Sword, i nadal nie mogę uwierzyć, że to wszystko nie wyszło spod ręki jakiejś większej ekipy z etatem i ogromnym budżetem. Widać, że gościa to kręci, strach pomyśleć ile nad tym siedział, zanim zaczął ten nieszczęsny rendering, heh :) Warte szacunku.

Widziałeś na końcu napis? Haha
Jasne, że tak! Haha


Świetna scena walki jak na amatorkę:



Ta muzykalna wideoparodia Gry o Tron mnie roz*****a. Haha

Odświeżając wątek:



Live troll w akcji! Haha Śmieszne i żałosne...


Idę o zakład że takiego Johna Godsona nie znacie :D
Widziałem jak się wypowiadał o tym w tvn24 zanim to zobaczyłem :D Beka niezła :)
Da Vinci, oglądam ten film i nadal nie wiem o co ci chodziło. Zamiana energi? 1:40?
Stron: 1 2