Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Kościół Pod Wyzwaniem Swiętego Odjechańca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat bardzo z przymróżeniem oka :D Otóż Polacy posiadają Kościół Latającego Potwora Spaghetti, Niemcy posiadają Kościół Pod wzywaniem Świętego Piwa. Wiec, czemu my odjechani nie mamy posiadać własnego Kościoła? „Kościoła Pod Wyzwaniem Swiętego Odjechańca” :D

Organizacja Kościoła:

Skład Rady Kościoła:

Amin Główny – Odpowiedzialny za stan Finansowy Kościoła oraz za Prowadzenie Nabożeństw
Da Vinci – Odpowiedzialny za Szerzenie się Naszej Świętej Objechanej Ewangelii oraz za Pisanie Kazań
Szymon – Odpowiedzialny za techniczna stronę prowadzenia Kościoła
Diablo09 – Odpowiedzialny za to, aby Diabeł nam nie bruździł zabierając nam wyznawców
Swordancer – Odpowiedzialny za ochronę kościoła ( Jego miecz podziurawi nawet samego szatana)
Motaro oraz Olka – Odpowiedzialni za zbieranie naszej Odjechanej Reputkowej kolekty
Nicholas – Odpowiedzialny za Tworzenie grafiki pod nasze Odjechane Ogłoszenia wyświetlane podczas Nabożeństw
Mesajah – Odpowiedzialny za głoszenie kazań w Trakcie Naszych Objechanych Nabożeństw

Nasze 8 Przykazań:

1.) Nie będziesz miał żadnego Boga (Forum) przedemną
2.) Nie będziesz pisał postów w żadnym innym Kościele oprócz forum Odjechani.com.pl
3.) Będziesz Karmił postami Naszego świętego Odjechańca
4.) Nie Będziesz Trollował w Naszym Kościele inaczej dopadnie ciebie Kara boska (Ban)
5.) Będziesz szanował Radę naszego Objechanego Kościoła jak siebie samego
6.) Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw Bogu Naszemu.
7.) Będziesz Dzień Święty święcił ( Dzień napisania każdego nowego Posta w naszym Objechanym Kościele)
8.) Będziesz świętował dzień łaski naszego Świętego Odjechańca ( Dzien., kiedy otrzymałeś reputacje lub podziękowanie pod postem)

Naszym Kościołem jest Forum odjechani.com.pl, Naszym Bogiem jest forum odjechani.com.pl, Wierzymy w Naszego Świętego Odjechańca.

Co wy na to ? :D

Monoceros

W sumie, to dokładnie to samo, co pisanie postów i użytkowaniem forum, z dopiskiem: Kościół Pod Wyzwaniem Swiętego Odjechańca? :D Swordancer masz miecz? Gdzie dźgasz szatana to ja nie wnikam :D
To ja bym jeszcze mianował Monocerosa w roli gosposi na plebanii, bo ktoś musi sprzątać śmieci i wrzucać je do kosza, a ja jestem zajęty dźganiem szatana w d... Dłoń.

Monoceros

Jakoś nie jest mi spieszno do roli gosposi :D Są inni bardziej zasłużeni. Się skup na dźganiu Haha
Cytat:Nasze 8 Przykazań:

1.) Nie będziesz miał żadnego Boga (Forum) przedemną
2.) Nie będziesz pisał postów w żadnym innym Kościele oprócz forum Odjechani.com.pl
3.) Będziesz Karmił postami Naszego świętego Odjechańca
4.) Nie Będziesz Trollował w Naszym Kościele inaczej dopadnie ciebie Kara boska (Ban)
5.) Będziesz szanował Radę naszego Objechanego Kościoła jak siebie samego
6.) Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw Bogu Naszemu.
7.) Będziesz Dzień Święty święcił ( Dzień napisania każdego nowego Posta w naszym Objechanym Kościele)
8.) Będziesz świętował dzień łaski naszego Świętego Odjechańca ( Dzien., kiedy otrzymałeś reputacje lub podziękowanie pod postem)

ad1. Będzie problem
ad2. To już mam przechlapane
ad3. Auć!
ad4. Nie biorę tego pod uwagę. Róbta co chceta.
ad5. Nie da rady. Nie wsadzę łap w ekran żeby was umyć.
ad6. Spoko.
ad7. Święcił? Miałbym lać wodę na laptopa? Oszalałeś ;) ?
ad8. Świętował? Toż to zaledwie internetowe wyróżnienie i kasy w portfelu mi nie zwiększy.