Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Koleś przecięty na pół!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Haha Genialna sztuczka!

[Obrazek: trollface.png]



Muszę przyznać, że pomysł jest nieziemski!
Wow, jak to jest zrobione?
Facet zgina nogi w kolanach i chowa się w jakiejś "obudowie", nie wiem jak to nazwać. Na to nałożone ubranie. Można się tak bez trudu wygiąć i chodzić w pozycji półsiedzącej (sprawdzałem) jak on to robi, a reszta to właśnie ta obudowa, która udaje nogi. Akurat tego nie trudno się domyślić, ale efekt zadziwiający. Niektórzy jak widać się przerazili.
Szkoda, że nie jest pokazany z boku ani od tyłu, to dałoby nam punkt odniesienia, bo jednak ciężko sobie wyobrazić, jak on to robi, nawet znając teorię ;)
Wiesz, to jest wideo. Mała modyfikacja i wszystko wygląda nieco inaczej, choć tutaj jest to zbyt doskonałe. W sumie dziwne wydaje się, to że dzieciak z matką wskoczyli na drogę bez zastanowienia. Na upartego widziałem już podobne sztuczki, tyle że z udziałem różnych kostiumów i czasem ich budowa naprawdę potrafi wizualnie zmylić. Jak dla mnie po prostu się wygiął, a reszta to kostium. W spodniach wdać czasami gdzie się nogi układają. Niektórzy ludzie widzący go z boku nie reagują jakimś wielkim zaskoczeniem.

Czasem rzeczy niemożliwe są banalne:
Ta gleba tej kobiety na początku, najlepsza.
Pomysł świetny, wygląda to naprawdę odlotowo.
Nie ciekawi Was jak Wy byście zareagowali na taki niecodzienny widok? Sam się zastanawiam
jak ja bym się zachował ale myślę że ostatnią rzeczą o jakiej bym pomyślał to ucieczka.