Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Mała prośba
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Was ;) Potrzebowałbym zassać kilka lepszych filmów w najwyższej jakości. Domyślam się, że będą one sporo ważyć, dlatego liczę na Waszą pomoc :) Może ktoś z Was ma fajny zbiór i jakieś GB na zbyciu? Polecacie jakieś konkretne tytuły?

Na pewno obejrzałbym sobie Gladiatora w Full HD, hmm, może też Avatar? Raczej odwołałbym się do klasyki, czegoś co już znam, niż do nowości i noname'ów. Liczę na Was :) Z góry dzięki za pomoc.

Monoceros

Kilka lepszych? Klasyki? Okej :)
Władca Pierścieni (Full HD wersja reżyserska)
Ojciec Chrzestny
300
Piraci z Karaibów
Django
jest jeszcze wiele wiele innych niestety nie wiem jaka tematyka Cię interesuje. Kilka GB zawsze się znajdzie np 20 jak chcesz czy więcej ;) Jak coś to po prostu daj znać na PW i filmy, oraz transfer się znajdą.
Oj, oj, oj, narobiłeś mi ochoty na Władcę Pierścieni! Muszę przyznać, że chętnie trzasnąłbym sobie tę trylogię jeszcze raz :)

Monoceros

Mam go chyba na swoim chomiku, a powiem, że jest jeszcze kilkadziesiąt minut dodatkowych scen w wersji FullHD reżyserskiej, które warto obejrzeć. Niestety podzielone na party, bo dużo ważą :) Jak chcesz zasysać pierwszą część to pisz na pw :)