Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Problem z zasilaniem i baterią
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wyskoczył mi kiedyś komunikat o wymianie baterii, raz czy dwa laptop padł gdy miał ok. 30%.
Teraz już z nią chyba wszystko dobrze, ale jest coś nie tak z zasilaniem. Podłączam zasilacz i niby bateria się ładuje, lecz po jakimś czasie, tak z 15s wyskakuje mi że jednak nie ładuje. I tak non stop:

[Obrazek: Ashampoo_Snap_2014_07_05_21h13m01s_001_-1404587762.png]

[Obrazek: Ashampoo_Snap_2014_07_05_21h13m30s_002_-1404587762.png]

Nie wiem w czym jest problem i wiem że określenie przyczyny na odległość może być trudne ;)
Może dałoby jakoś radę wyłączyć te powiadomienia?
Mam Windows 7 64-bit. W czym może tkwić problem?
Dodam, że mój laptop Asus non stop działa na baterii.

Monoceros

Wrzuć screena z programu BatteryMon Może akumulator jest po prostu zużyty. To jest pierwsza opcja. Sprawdź czy nie masz problemu z gniazdem, być może odlutował się jakiś bolec, lub po prostu gniazdo zasilania się poluzowało, co jest najbardziej prawdopodobne. To jest druga opcja.
Powiem, że mam podobny problem. Tylko, że nie mam Asus'a tylko Dell'a. Ładowarka nie chce ładować choć dopiero co kupiona (ze starą było to samo) Przed pierwsze kilka dni ładowała jak trza i potem zaczęło się to samo co ze starą (i to samo co w twoim przypadku) Teraz nie pozostaje mi nic innego jak użytkować z lapka z ładowarką bo na baterii nie uciągnie nic (nidyrydy naładować)

Monoceros

Nieśmiertelny napisał(a):Powiem, że mam podobny problem. Tylko, że nie mam Asus'a tylko Dell'a. Ładowarka nie chce ładować choć dopiero co kupiona (ze starą było to samo)

Nieśmiertelny, a weź podłącz ładowarkę starą do swojego laptopa bez baterii i zobacz czy działa zasilanie i komputer chodzi ;) Jeśli tak, to niepotrzebnie kupowałeś nową, bo wina leży pewnie po stronie baterii. Ile lat korzystasz z tego Della? Intensywnie? Jak chcesz mieć pewność to wrzuć screena z programu, który dałem wyżej w poście.