Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Darmowe 32 PLN na zakupy - wish.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcesz dostać Gift Card 10$ na zakupy. Nic prostszego. Zniżka nie obejmuje wysyłki. Za wysyłkę płaci się max do 10 zł
GIFT: https://www.wish.com/s/5fdVGG
Czysty link: http://www.wish.com


PayPal został chwilowo zablokowany. W tej sytuacji zostaje jedynie zapłacić przez kartę Pre-Paid. Takową można zakupić bezproblemowo na Allegro :)

Rejestrując sięz reflinka dostajesz GIFT Card'a 10$, z czystego linka nie dostajesz nic :)

Możesz mieć kilka kont
Ja już zamówiłem 3 produkty 2 już mam na 3 czekam :)
Są tam jakieś działy produktów? Bo nie widzę na głównej. Czy dopiero po zalogowaniu są widoczne?
Kategorii nie ma, wszystko jest tak rozwalone, że trzeba szukać :D
Mam już kartę pamięci Micro SD 8 GB class 10 Kingston za 4 zł
Kozacką myszkę za 4 zł i teraz czekam na powerbank'a 4600mAh
Zarejestrowałem się zaraz po napisaniu posta i szukanie tak mnie wciągnęło, że 2 godziny przesiedziałem. :P Jak będę miał zamiar coś kupić, to możesz liczyć ode na refa. :P
A ja, jako taki typowy Polak zawsze mam wątpliwości i muszę zapytać.. to wszystko jest takie "proste"? rejestrujemy się, kupujemy i tyle? a gdzie haczyk... raczej rzadko kiedy ktoś daje tyle za darmo.
Uwierz mi na słowo że nie ma haczyków, na forum o zarabianiu na którym przesiaduje masa ludzi zamawia po 20 rzeczy.
Śpieszcie się bo długo to jeszcze nie potrwa :D
Jak się Polacy dorwali, to na pewno nie długo. Ale pewnie niewykorzystane Gift Card będzie można wykorzystać bezterminowo. :P
Wypatrzyłem gościa na allegro, kupował hurtem różne rzeczy po 4-6 zł za sztukę, a teraz na allegro po 20 zł/szt schodzi mu to jak ciepłe bułeczki :D
Jesli ma ktoś kasy na zbyciu to może w to zainwestować, tyko pewnie przydałaby się DG, żeby się nie doczepili :D
Powinny ograniczyć ilość sztuk danej rzeczy, bo Polacy wyniosą wszystko. :D

Mam 25 przedmiotów zapisanych. Jak będę miał zamiar zamawiać to założę konto na twojego refa. Tylko muszę zobaczyć jak z przesyłką, bo nie miałem do czynienia z kartami Pre-Paid.