Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Przerobienie grafiki na swój styl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym przerobić obrazek internetowy na swój styl, ponieważ jest bardzo Odjechany i taki stylowy, w sam raz na tło Facebook'a ;)


[Obrazek: 12394_443441042397043_2058665966_n-1411034082.jpg]

Teraz wyjaśnię o co mi chodzi dokładnie:

-Cześć, Jestem Rafał = zamiast tego, żeby pisało = Cześć, Jestem Radko
-Na tle jest napisane Rafał Rafał Rafał = zamiast tego, żeby pisało Radko Radko Radko

Za pomoc przy przerobieniu tego tła, będę bardzo wdzięczny grafikowi albo jakieś innej osobie która się na tym dobrze zna ;)

Ps: Tak wiem, że wygłupiam się w ostatnim czasie na tym forum i każdy myśli że robię siebie idiotę czy debila, ale naprawdę skończę tym już. Obiecuje, bo to dla mnie nie jest już śmieszne ;)
Obrazek nie działa?
Poprawiłem wszystko jak należy, więc śmiało możesz otwierać spoiler ;)
Haker, ale "Cześć jestem Radek", a w tle Radko Radko Radko, wygląda słabo. Wiesz, taki szanujący się buhay z doświadczeniem jak Ty powinien mieć chociaż w tle "i patrzę na Twój zadek". Haha

Pisząc jednak poważnie, wstaw sobie w tle zwyczajne zdjęcie, obrazek lub coś w ten deseń. Jak ktoś wejdzie w Twój profil, to pierwsze co mu przyjdzie do głowy, to "Jak bym k nie wiedział...". Aż prosi się o politowanie.
Jeszcze brakuje żebyś godziny moich postów się czepił, to była jazda na całego Haha
Zamiast komentować i dawać mi ostrzeżenia które nie proszę się nigdy, to byś mi przerobił ten obrazek...
Nie mam dostępu do komputera, ale piszę Ci szczerze, takie tła wyglądają komicznie na fejsie.
Łapaj Hakier.

[Obrazek: jestem_radko-1411069311.png]