Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Polskie gotowanie okiem obcokrajowca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak nagrać dobre video z przepisem na polską potrawę? Ten obcokrajowiec zrobił to perfekcyjnie! Nie wiem, czy mieliście już okazję obejrzeć jakiś z jego filmików, ale jeśli nie, szczerze polecam. Styl wymowy tego gościa jest przezabawny, a przepisy naprawdę ciekawe. Sprawdźcie sami ;)

Pojawiły się spekulacje, że to Polak, który bawi się w poliglotę, ale nawet jeśli, dobry jest!

UWAGA - Wulgaryzmy!


Przepis na bigos!




Przepis na kurczaka

Monoceros

No po prostu mistrz! Aż zachciało mi się jeść :D. Ależ emocje, ten klimat i muzyka. Zachciało mi się przez to oglądać te programy kulinarne Haha
Faktycznie gość ekstra. Nie ma to jak danie dobrze doprawione bluzgami. Świetna alternatywa dla tych nudnych programów kulinarnych w telewizji. Coś innego!
U mnie w domu do dzisiaj się nabijamy z jego tekstów przy jedzeniu Haha Bellissimo, molto bello, gustoso... Kur** jakie to dobre!
Z polskich wersji- blog pod tytułem Wulgarny Poradnik Kulinarny zdarza mi się przejrzeć, o tu: https://www.facebook.com/pages/Wulgarny-...1620835713
A co do filmów- niektóre rzeczy nawet przyjemnie się ogląda. ;)