Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Koniec świata, czyli dowcip LG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiecie że lubię coś takiego, ludzka wyobraźnia odnośnie podobnych dowcipów po prostu mnie zadziwia:






Oryginalne, ale czy zabawne?

Ciekaw jestem tylko, czy ludzie podstawieni, pewnie tak.
Taki wykop, nawet nie wiem jak dawno temu to już było.
Haha kozacki pomysł jak i wykonanie :D
Właśnie, to jest zapewne wszystko ustawione, ale wyobraźcie sobie gdyby wszystkie reklamy w tv były równie kreatywne. Za tę bombową kreatywność szacunek dla twórcy.
Widziałem już to jakiś czas temu. Moim zdaniem jedna z najfajniejszych i najbardziej przemawiających do wyobraźni reklam.
Jeśli ludzie reagujący na obraz nie byli podstawieni, to dowcip w dużo lepszym guście niż ganianie kogoś z zakrwawioną piłą łańcuchową, chociaż i tak można popuścić w gacie Haha
Reżyserka na bank, ale motyw świetny. Gdyby naprawdę zrobili to wkręcając w zabawę niczego nieświadomych ludzi, filmik zrobiliby zupełnie inaczej. Tutaj widać po prostu zwykłą reklamę z dobrym pomysłem. Ba, bardzo dobrym ;)
Marketing marketingiem, ale spodobało mi się. Fajny pomysł, bardzo dobre wykonanie no i przemawia do wyobraźni. Ciekawe, czy gdyby zrobili to serio jako żart, jak każdy z nas by się tam zachował? :D
Wydaje mi się ze nie jest to podstawione. Mają też kilka innych filmików np zapadajaca się podłoga w windzie. Pomysł i wykonanie bardzo dobre.
Na bank podstawione, ale oryginalne.