Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Androidplus - menu w HTML???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wyżej! Zrobiłem menu w Html. Czekam na Waszą ocenę. Tło i wszystko inne wykonane przeze mnie (oprócz ikon).

Zobacz menu!

Menu na chomikuj.pl

Jakby ktoś chętne to takie menu zrobie za 10 zł (SMS) (cena zależy od rodzaju zamówienia)!
- możliwość zmiany tła, kolorów, tekstu
- możliwość dodanie własnej animacji (hd) (gif)
- różne motywy slider'a
+ inne na życzenie klienta (np. zakładki)

Pozdrawiam
No, nawet nawet na chomiku to się dobrze prezentuje, tylko ten biały pasek pod obrazem nie zbyt dobrze wygląda. Ogółem menu atrakcyjne, dobrze, że ktoś robi menu HTML, a nie tak jak wszyscy (większość) WIX.
No cóż, ten slider niestety musi mieć ten biały pasek. Wpakowane tam jest tyle kodu (którego chomikuj nie akceptuje), że nie da rady go usunąć :(
androidplus napisał(a):Jakby ktoś chętne to takie menu zrobie za 10 zł
Chyba kpisz, takie coś co zaprezentowałeś warte jest może 2 zł, krzaki w okienku zamiast pl znaków, grafiki rozjechane, ogólnie to powinieneś najpierw dopracować wszystko a dopiero potem sprzedawać.
Za 10 zł kilka lat temu jeden z userów sprzedawał menu na chomika wyglądające rewelacyjnie a Twoje się nawet nie powinno nazywać menu, wstawiłeś 3 elementy i trochę tekstu co nie wymaga wielkiej wiedzy, zwykły edytor WYSIWYG i każdy może zrobić coś takiego.
Po pierwsze nwm co to jest wysiwyg edytor :/ Wszystko napisałem sam! Budowałem slider poprzez program - FAKT ale umieszczenie jego już nie jest takie proste.

Co do polskich znaków - tu się zgodzę, moja kochana czcionka tako owych nie posiada, a mi nie chce się ich dorabiać ;)

Akurat jestem człowiekiem, który nie lubi kiczu!!! Potrafię robić kicz bo to nie jest nic trudnego.
Mówisz, że za mało elementów - OK, mój chomik nie potrzebuje ich wiele. Zawsze mogę dodać zakładkę lub ją usunąć.
... i nie rozumiem co chcesz powiedzieć przez to, że grafika jest rozjechana??? Wszystko zostało dopasowane na wymiar!

Masz tu bardziej rozbudowane menu i to we flashu (którego nie lubię :/)!

http://grafiker123.wix.com/misia08
Serio tabele? Nie wiem czy ktoś Cię już uświadomił ale stron w HTML nie robi się w tabelkach.
Zgadzam się z Szalonym, menu nie jest warte nawet 2 złotych, sorry ale takie "menu" można napisać
w 15 minut (i to bez pośpiechu) na dodatek w sposób jaki powinno być napisane (HTML+CSS).
Najbardziej rozwalił mnie ten fragment Twojego kodu:

[Obrazek: co_to_-1420910074.png]

Już po tym widać że nie masz pojęcia o tworzeniu stron www, sorry.
Oczywiście nie zniechęcaj się, poczytaj trochę o projektowaniu i tworzeniu stron a potem zacznij sprzedawać
swoją wiedzę innym. Powodzenia!
Masówka <br> z powodu korzystania z edytora. Wiem, jak zrobić to w html ale sory masz rację przeoczyłem to :/ wystarczy zwykły div...