Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Prawo Jazdy od 20 lat?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przez ostatnie dni tygodnia oraz miesiąca mówi się o prawo jazdach, a mianowicie że mają wprowadzić od 20 lat już niebawem.Wiem że na razie są to pogłoski, dyskusje, rozmowy w szkole i poza szkołą, ale jaka jest przyczyna tego to wam nie powiem bo nie wiem.
Wiem że jakby to wprowadzili w Polsce, to nie chce myśleć co by się działo wśród młodzieży polskiej, przecież sam za nie długo będę się zapisywał...
Żaden człowiek młody nie chce zadawać wieku 20 lat i to jeszcze po 4 klasie technikum - paranoja jak dla mnie.
Co o tym myślicie?
Jakie macie zdanie na Ten Temat?, czy rzeczywiście to wprowadzą?, czy tylko są to ja ze strony polityków?
Dodam swoje trzy grosze,
Nasz kraj coraz bardziej spada na psy.... Najpierw wprowadzają trudniejsze testy a teraz prawo jazdy od 20lat? To co się w tym kraju wyprawia to jest totalna paranoja, może od razu dać od 30 lat?....
@UP Racja, bo by było jak ktoś ma 18 lat i musiałby dojeżdżać do pracy lub do szkoły z bardzo daleka. Miałby 2 lata dłużej bardziej utrudnione życie. Co do naszego kraju to już spadł na psy.
Polski internet też schodzi na psy. Nie szykują się żadne takie zmiany, daliście się nabrać na informacje typu, Wardęga nie żyje, wybuchła wojna nuklearna. Haha
Sword a jak powiedzą że wprowadzą III wojnę światową też powiesz że jaja sobie robią? :D
(18.01.2015, 16:56)amb00 napisał(a): [ -> ]@UP Racja, bo by było jak ktoś ma 18 lat i musiałby dojeżdżać do pracy lub do szkoły z bardzo daleka. Miałby 2 lata dłużej bardziej utrudnione życie. Co do naszego kraju to już spadł na psy.

Zawsze można nawet wcześniej wyrobić prawo jazdy na motocykl i samochód dwuosobowy mały (taki w stylu 'Mini Smart') od 16 lat lub na skuter/quad (od 14 lat). Takie rozwiązanie dla kogoś, kto ma daleko do szkoły/uczelni, a nie ma jeszcze 'osiemnastki'.
Haker na pewno nie jak zobaczę to w brukowcach pokroju wp, pudelek, czy nawet fejs.
(18.01.2015, 16:56)amb00 napisał(a): [ -> ]@UP Racja, bo by było jak ktoś ma 18 lat i musiałby dojeżdżać do pracy lub do szkoły z bardzo daleka. Miałby 2 lata dłużej bardziej utrudnione życie. Co do naszego kraju to już spadł na psy.
Taaa...  Jak sobie zrobi prawo jazdy, to już dojeżdżać nie będzie musiał(?) i tym samym wywali kasę za kurs w błoto, bo po co mu prawo jazdy, skoro nie musi nigdzie dojeżdżać.

Jakieś ograniczenia wiekowe muszą być. Najbardziej oczywiście boli to tych, którzy tych ograniczeń nie spełniają.
Polecam zajrzeć na oficjalne stronki WORD-ów. Tam znajdziecie pewne informacje, zamiast plotek zasłyszanych, czy też przeczytanych w sieci.



(18.01.2015, 20:12)Hakier napisał(a): [ -> ]Sword  a jak powiedzą że wprowadzą III wojnę światową też powiesz że jaja sobie robią? :D
Jak usłyszę gdzieś, że ktoś powie "Uprzejmie informujemy, iż  dniu XX.XX.XXXX roku, wprowadzamy wojnę", to się wtedy zastanowię czy to jaja są, czy dokupić naboi :P
(20.01.2015, 14:36)Jarus napisał(a): [ -> ]Taaa... Jak sobie zrobi prawo jazdy, to już dojeżdżać nie będzie musiał(?) i tym samym wywali kasę za kurs w błoto, bo po co mu prawo jazdy, skoro nie musi nigdzie dojeżdżać.
Będzie musiał dojeżdżać, ale nie będzie musiał korzystać z tramwaji cz z autobusów.
W każdym bądź radzie, jak już mają to wprowadzać to niech wprowadzą po zdaniu mojego prawka :D