Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Twitter
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś miał / ma styczność z serwisem społecznościowym "Twitter" ? Wiem, że to ulubione miejsce celebrytów. Czy to politycy, sportowcy, aktorzy itp. z całego świata. Coś jakby zastępca "Facebook". Z tego co wyczytałem w Internecie, jest jakieś ograniczenie w ilości wypowiedzi tzn. ilość znaków. Poza tym jednym minusem jest to dość ciekawe. Czy warto zakładać tam konto ? Chciałbym poznać Wasze opinie o tym portalu.
Twiiter jest zdecydowanie wygodniejszy w publikowaniu krótkich wiadomości. Czyli typowe informowanie co robisz/co się z tobą dzieje. 

Czy warto zakładać konto? Na pewno nie jeśli chcesz śledzić Polaków. W Polsce ta strona przyjęła się słabo, mimo jej walorów. Odwrotna sytuacja jest natomiast kiedy masz kogo śledzić. 

Do Facebooka nie ma tutaj co porównywać. Facebook nie oferuje tego co Twiiter - Twitter nie oferuje tego co Facebook.

Dodatkowo mogę wspomnieć że nie ma spamu. Nie ma jakiś idiotycznych zaproszeń do gier, informacji o urodzinach itp.
(10.04.2015, 22:20)Motaro napisał(a): [ -> ]Czy warto zakładać tam konto ?

Według mnie nie warto zakładać konta na jakimkolwiek portalu społecznościowym chyba, że potrzebne to jest do dowiedzenia się np. z czego będzie jakiś sprawdzian w szkole, itp, ponieważ w ten sposób szybciej czy wolniej pozbywasz się prywatności.
(10.04.2015, 22:27)nalkubaxd5 napisał(a): [ -> ]Czy warto zakładać konto? Na pewno nie jeśli chcesz śledzić Polaków. W Polsce ta strona przyjęła się słabo, mimo jej walorów. Odwrotna sytuacja jest natomiast kiedy masz kogo śledzić.

No nie wiem, czy aż tak słabo się przyjęła. Ja mam wrażenie, że jest tam sporo ludzi. Na pewno nie ma takiego problemu, że "brak jest Polaków i nie ma kogo śledzić". Ludzi jest dużo, tyle że może nie każdemu odpowiada taka forma krótkich zwięzłych wiadomości.

I niemal każdy bloger ma konto na twitterze, bo można je połączyć bezpośrednio z blogiem.
Na twicie jest tak, że
Celebryci i sportowcy piszą takie rzeczy jak "Jem teraz śniadanie", "Oglądam telewizję", a reszta społeczności cały czas oczekuje, kiedy gwiazda napisze coś nowego. Moim zdaniem ten portal jest dość ciekawy, ale jest praktykowany głównie przez gwiazdy, a reszta tylko klika "Twittnij", dlatego ja na nim nie jestem, bo normalna osoba nie ma szans na przebicie.